Kas po perkunais daros su 'bite+'?

Kas po perkunais daros su ‘bite+’?

Per wap.beveik neimanoma prisijungt?Is 10-15 bandymu tik 1 pavyksta.Gal zinot kame cia ‘padwohas’?

tikriausiai esi ne bites abonentas+nenurodei savo numerio profaile

Ne abonentas,nr nurodytas.Ir ka? Ne bitininku cia ileist nenori?Kodel?

Jai bites abonentas tai profiliuose nurodyk savo telef ir pasibaigs problemos.

Kartoju :ne bites abonentas.Tai ka?Daugiau pasiulymu,ideju ,nuomoniu bus?

Man tai gerai veikia per wapa o kai prie pc prisedu tai bugu neisvengiu ir daznai kartoja prisijunkite uz 15min nes atliekama technine profilaktika Šypsena

Iseitis nusipirk labas kaip as

Jua, su labas aš net ištryniau autologin žymą iš bookmarku, tiesing einu į wap.bite.lt/plius i fsio. Matomai dabar priloginimas vyksta nebe pagal žymą o pagal tel. numerį

man tas pac

zadejo per menesi patvarkyti bet praejo pusantro jokiu permainu

Man taip jau metai. Tiesiog praradau viltį. Prieš daugiau nei metus rašiau į Bite Plius, atrašė, kad problemos, nes esu ne Bites abonentas; tuo atveju būčiau atpažintas automatiškai, o dabar turiu kiekvieną kartą įvesti savo duomenis. Ir vedu juos ir nieko, vis tiek esu Demo ir negaliu per WAP rašyti atsakymų. Maždaug prieš du mėnesius nustojau ir keiktis. Vis tiek nepadeda…

Man tas pats.Jau spejo nusibost.O atskirai jungt wapa ant labas neapsimoka…

man ir taip buwo kelis men nes profiliuose buwo iwestas labas nr kurio as nebenaudoju, tai profiliuose iwedziau labas nr. su kuriun dabar narsau wape ir wiskas weikia gerai

Banga tik bites vartotojams… Cha cha Cha cha Cha cha

Nu nezinau, naudojau TELE2 GPRS, i banga be problemu pasijungdavau… Tik kartais lagino, nekrove puslapio, bet cia jau pats TELE2 kaltas, nes taip su visais puslapiais… Nuo rugsejo pradejau naudoti labas, tai banga per 2-5cekundes atidaro! Rysys su banga zymiai pagerejo! Tik va ir su TELE2 ir su LABAS iskilo viena problema. Prisijungdamas prie labas, ivedu savo eMAIL’a ir passworda, taciau narsant man daznai paraso, jog esu vartotojas DEMO. Tokiu atveju reikia vel atidaryti puslapi, ir gal is kokio 5 karto parodo, kad esu prisiregistraves. Va ir dabar, kad parasyt si komentara, teko kelis kartus perkrovineti puslapi Liūdnas Ir nezinau, kodel taip yra, bet taip nutinka ir su LABAS ir su TELE2 GPRS… P.S. Beje, i bite+ visada jungiuosi adresu wap.banga.lt

Beje, o kurioj ten vietoj reikia ta savo numeri nurodyt? Pas mane NOKIA 3510. Iejau i narsykle, ten i parametrus, padariau “keisti aktyvuosius parametrus”, taciau ten jokio numerio neradau. Gal kur kitur keist reikia? Gal pas mane irgi tas numeris nenurodytas ir del to daznai paraso, jog esu “Vartotojas DEMO”… Liūdnas

Reikia keisti ne telefone ta numeri.O bites+ tinklapi Per normalu intika.

Aisku, dekui. Pas mane ten bangoj nustatytas mano JOKER numeris. Tai gal tada as be problemu is JOKER ir pasijungdavau… Nors su identifikacija vis vien problemu buvo…

Wisalaik naudojuos labas.Isbandziau ir Su tele2 gprs naudojaus buvo nustatytas taspats numeris ir dazniausiai budawo demo.Ilgai netraukiau.Sugrizau prie labas.