kas per nesamone :/

kas per nesamone :confused:

atsisiunciau SC:pt pazajdziau truputi. labai patiko… bandau vel dabar zajst tai jau shita kai ishmeta turetu i zaidima imest, bet kazkox garsas pasigirsta ir pranyksta shitas paveiksliukas, o zaidimas neisijungia. tas pats ir su far cry :confused: ka daryt? Žliumbia

greiciau rashykit ka daryt nes man nuobodu :confused:

as jau zaidziau trecio splinterio demo

Dabqs> man buvo taip pat. Sitam zaidimui reikia 3 crack’u Cha cha Juos visus 3 reik det i kazkokias skirtingas direktorijas. Dabar CD nei vieno neturiu, bet pabandyk, juose turetu but 3 crack’ai. Kazkaip labai keistai, bet man tai juos sudejus veike, o pries tai buvo tas pats kaip ir tau Taip Mirkt

yra tik treciam cd vienas crackas Liūdnas atsisiunciau kazkoki crack fix ish tako tai ten du failai. juos nucopinau kur reikejo pasileidau pirma karta tai veike, o dabar ish naujo nucrackinus nebeveikia

dabqs matau turi rbr, davai atsiusk faila kur prasiau foto, pries sita, jai nesunku?

na kagi… formatavau C diska ir suradau tuos 4 failus kuriu reikejo. dabar viskas veikia puikiai. jau antroj misijoj Cha cha

nu jega nx :confused: pabandziau dabar paleist tai vel tas pats ****as… tik va dabar ir nucrackinus geraj nepadeda… :confused: ka daryt? vel formatuot nesinori Cha cha

beto uninstalinau ir vel isirashiau… nucrackinau, bet neveikia :confused:

Nepersokes griovio nesakyk op Cha cha

nu dabar atsisiunciau kazkoki crack ir kolkas pavyko paleist zaidima, bet to neviesinau, nes jauciu kad vel uzpuliuos Cha cha

neveikia neveikia neveikia Kanda

Ka cia meluoja demo versijos dar nera!!! Yra tk Versus Beta for Online Play-enjoy it on fileplanet.com dont be noobs Šypsena