Kas pasiulysite WV Golf II tuninguota?

Kas pasiulysite WV Golf II tuninguota?

Pirkciau VW Golf II,bet butinai tuninguotas turi buti!Niu ir kaina iki 1000!Gal atsiras tokiu kas parduoda ir jei galite atsiuskite foto!

O kodėl tau nepaėmus nusipirkus pigiau paprasto Golf ir truputį pačiam pasitiuninguoti? Juk pasidarysi pagal savo norus. Ir manau kad už 1000USD gerai tiuninguoto nepaimsi.

Matai tiuningu buna ivairiu urtenka langus uztamsint lempas galines nudazyti ir GOLF libduka uzklijuoti.matomai jis koki tiuningini GOLFA mieste pamate ir paziam isireike

mano kuklus patyrimas sako, kad praktiskai kiekvienas prisilietimas prie tiuningo kainuoja keturzenkles arba artimas joms sumas Liūdna taip kad uz 1000 surasti kazka su tiuningo kvapu neatrodo realu.

O tau reikia p1derastinto ar tiuninguoto? Jei p1deraztinto, tai gal ir nupirksi, o tiuninguotu golfu beveik nebuna, o jei rasi, tai be kokiu 5000$ neparduos Šypsena))))))

Uz tokia suma tai gali nusipirkti masina patininguota i medi ar koki griovi. Paieskok kokiam savartyne, o kai sutaupysi 10 000 USD parasyk man rasim grazia masinyteAlus

Sendie maciau kruta savartyna .Ten yra Pobiedu .maciau atrodo caika ar zima po to maskviciu vadinamu Kremliuku
Mirkt

Ziurint, ka tu tuo tiuninguotu Golfu vadini…

tu rricardas:
kur toki savartyna matei?

Lentvaryje

tai ten pardavineja juos ar siaip kas pasistates?
lentvary kazkada ziurejom 3 kremliukus-moskviciukus… vienas is ju visiskai originalas buvo, bet jo nepardavinejo…

Nezinau as tik pro sali vaziuodamas maciau

kas ce per nesamone inkila tiuninguot. gi goflas ne masina isvis, net zapas grazeu uz ji atrodo Cha cha visas tarshka barshka,plastmases sokineja it tt. tautine masina jabytute…durna tauta Šypsena susinervinau… Cha cha

Spėju, kad gyvenime nesi važiavęs Golfuku, bet l.daug žinai, nu aš aišku nekalbu apie lodorius, kurie net kojinių nesugeba išsiplauti, tai ką ten apie mašiną kalbėti, kad susitvarkytų…

Yra masinos persikelimui is tasko a i taska b ir masinos vazinejimui. Golfas visgi ne vazinejimui skirtas. Paimsi isp1darastinta- bus kitam grazu pasiziuret, o tau liks niuri jo esybe.
Geriau tu nusipirk ekskavatoriu ir patiuninguok- va tai busi vyras… Barskes ne daugiau kaip golpas…

uz tokia ir siela velniui parduociau… Girtas

ir ne bet kokia o R Gerai

mmm NSX Gerai

niu ka galiu pasakyti gliazu ir tiek Šypsena