Kas pasiims 8-ą vietą NBA Rytų konf. ?

Kas pasiims 8-ą vietą NBA Rytų konf. ?

Taigi kaip žinia dabar pagrindinė kova į paskutinę 8-ą vietą Rytuose, vyksta tarp 4 komandų tai INDIANA(35-35),WASCHINGTON(33-38),TORONTO(32-38)Gerai,MIAMI(31-38),
Kaip manote kuri š šių komandų verta žaisti play-off ? ir kuri visgi turi daugiausia šansų ten prasimušti?

Neprognozuojams reikalas Aš nekaltas

Labai noreciau, kad Wizards pakliutu i play off’us, bet manau realybe bus tokia, kad astunta vieta vis delto iskovos Indianos komanda.

Na aš tai labiausiai norėčiau, kad TorontasGerai patektų, tik va nežinia kada Vincas galės žaisti, po padarytos operacijos, nors paskutines 3 rungtynes ir be jo "Raptors" sugebėjo laimėti, va ir šiąnakt MIAMI padarė (Y) !

nenaudelis rašė:

scribller rašė:

Pateks stipriausias…

Ne stipriausias-o tas kuris bus vertas 8 vietos…Nes 7 stipriausi jau kaip ir aiskus…Mirkt

Manau kazka tu maisai

verti tai visi sitie klubai…

bet is ju tai pateks stiptriausias…

Cha cha Cha cha

oi dar labai neaisku. nepamirskit, kad rodos vis dar 6 vietoj yra filadelfija, kur aiversonas si sezona jau nezais. dar jie gali kristi taigi neaisku kas kils. siaip realiausiai aisku indiana, nes jie neturi praradimu, kai tuo tarpu jordan dar beveik nezaidzia (20min ir 9 taskai is jo puses - tai dar ne zaidimas)

Teisingai Philadelphia į tą sąrašą irgi galima įrašyti, nes be A.Iversono jie nedaug turėtų laimėti !

Nu nežinau Torontas visai neblogai pradeda atrodyti Gerai, be V.Carterio jie iškovojo 4 pergales iš eilės Gerai, va ir Atlanta nukentėjo šiąnakt, na žiūrėsim aš tai už torontą statyčiau !

"Toronto Raptors" komandos lyderiui Vince’ui Carteriui buvo sėkmingai atlikta kelio operacija. Jeigu "Raptors" (34, 38) patektų į atkrintamąsias varžybas, neatmetama galimybė, kad V.Carteris įbėgtų į aikštę.
Taigi dabar kiti komandos žaidėjai turi iš visų jėgų stengtis prasibrauti į playy-off, ir aš manau, kad jiems tai pavyks Gerai,nes komandoje yra gerų žaidėjų, ypač dabar gerai atrodo antrametis M.Peterson ir A.Davis labai pagerino žaidimą, manau bus viskas Gerai, o jei pateks į playy-off tada gali būti visko…
8.Indiana 35-35
9.Toronto 34-38
10.Waschington 33-38
juk yra šansų ar ne?

Ne taip svarbu ar jie padarys New-Jersey, ar ne, dabar svarbiausia patekti kaip nors į tas atkrentamasias, o tada jau bus V.Carteris, o su juo…žiūrėsim !

man atrodo WIZARDS turetu isipaisyt, jai Maikas pavarys

Ka jus cia Torontas, Washingtonas… Uztenka Indianai pabaigti sezona taip, kaip visa ji zaide ir jokiu sansu nei pas Toronta, nei pas Washingtona. Be to i Indiana sekanciom rungtinem grizta diskvalifikuotas J.O’neil!!! O Philadelfai tai vistiek jau turi 38 pergales, uztenka jiems is 10 paskutiniu geimu laimeti 3,4 ir jie jau atkrentamosiose… Bus sunku tiek WAS tiek TOR.