Kas pas jus vyks per mokytoju diena?

Kas pas jus vyks per mokytoju diena?

Pas mus visad buna 4 pamokos ir tos dar sutrumpintos, be to jar ves 12-okai, o kaip pas jus?

na pas mus pamoku skaicius nesumazeja tik jos buna sutrumpintos po 30 min. na o sheip mekitimu daugiau nera…na tik mokytojai geros nuotaikos

Kartais nesumiasiai su Paskutiniu skambuciu ? na nesvarbu pas mane bus visiems 6 pamokos ir 5min. trumpesnes

mes tai nieko gero nedarom ir nereik tiem mokytojom,nes fainu kaip ir nerCha chair man tai nesbvente

ne vienas tu toks…pas mus tas pats Nežinau deja

Ooo, pas mus tai gerai bus Cha cha.
3 pamokos po 30 min.
Pamokas ves 11-tokai ir 12-tokai.
Bus mokytojų nominacijos, pvz; stilingiausio mokytojo.
Ir aplamai linksmų dalykėlių bus. Kietas

Angelas

Sheed: tikrai nieko nesumaisiau! Siaip labai smagios pamokos buna kai 12-okai vedaCha chaTaipGerai

La kukaracia: tai pas jus dar fainiauCha cha

Oj fainai pas mumisCha cha. Kadangi mokinų taryboj esu, tai sugalvojom tokių bairų.

Angelas

lygiai taip pat + dar renginukas mokytojams

Ogava: pas mus irgi kazkas busTaip kiekvienais metais viskitaklase turi ka nors sugalvoti: ka nors padovanoti arsurengtimokytojams, tai nzn ka siumeciai rugalvos.

Sutrumpintos pamokos,dar pasveikinam mokytojus ir tiek…

pas mus turejo sutrumpintos pam buti, bet… blyn valdzhia padare kad bututrumpintos ir dar visos!!! supraino…Nežinau

hm…NekaltasCha cha kad nieko gero…Cha cha

pas mania bos turbot sutrumpintos ir tik 4TaipNekaltasir aisku ves 12Taipbus faineiTaip

shejp tokai pati tema jau yra wertetu pasizhiureti ten…NekaltasLiežuvis

bus sutrumpintos pamokos, begsim is ju (jei isleisMirkt) ir dar sveiinsim mokytokusCha cha

Man ryt is vis nereiks y mokykla, bet eisiu nes reiks sakyti per svente eilerasty Nekaltas

Pas mus tai zjb pamokos tik15 min sutrumpintos ir dar chemijos savarankiska rasom Pavargęs