Kas nutiktų mūsų žemelei

Kas nutiktų mūsų žemeleiNekaltas

Žmonės kas nutiktų mūsų žemelai jei vienai dienai visą valdžią perduotume į moterų rankasNekaltas
turbūt pasaulio pabeiga…

butu pasaka Gerai niekuo nereiketu rupintis - galeciau uzsiimt tai kuo noriu Laimingas

Bet taip tikriausiai niekados nenutiks…Ne

nu jau nu jau…ko taip pesimistiskaiMirkt
kazi kas butu jei viska vyrams perduotumemBaisuBaisu

Rytojaus dienos kalendoriaus lapelyje parašyta:
"Labiau pasitikėkite moterimis"
Manau viskas tuom pasakytaMirkt

Aciu aciu.Man tos valdzios visai nereikia.Valdykit sau i sveikata,mieliVyrasGėlė

Tikrai pasaulis butu grazesnis,geresnis,o jus esat ziaurus padarai ir sukuret toki pasibaisetina pasauli savo moterims ir vaikams,kad dabar jau imat galvoti perduoti valdyma i musu rankasKietasKietas

man labai Gerai patinka, kad Vyras galvoja, jog Moteris nevaldoMirktCha chaCha chaCha cha

viskas liktu kaip buve tik 10 kartu geriau.

Taigi taigi, jie dazniausia mano, kad jie valdo… Bet paklausus ka- vargiai atsako…
Vienok, geriau jie taip tegu galvoja…Taip
Ir mums lengviau, ir jiems ramiau…

Nu jo, savo "lazdelės" nesugeba suvaldyt, o čia, negirdėjai, tipo valdoLiežuvisCha cha

mes galvojam,kad tik mūsų dėka žemė vis dar žalioji planeta…Mirkt
nesMoteris
yra viską aplink save naikinanti jėga…
Nekaltas

ir rimtai privertei mane susimąstyti…manau reiktų politikams įvesti celibatą…Nekaltas
kadMoteris neliktų jokio priėjimo prie pasaulio valdymo…
Mirkt

tik va pasistojo klausimėlis - pasitikėti savomis ar svetimomisNekaltas

Jo,duokite jums valdzia tai ir i rezervata mus uzdarytumet

Kietas

didzhiausias bobos prieshas kita boba… but pravalas… nesusishneketu… Nekaltas

Mielos moterytes…kad ir kaip as Jus myliu, bet visos valdzios atiduot Jums niekad nenoreciau, jau geriau valdykim pasauli lygiomis teisemis…GeraiŠirdisGėlėLūpos

Turekites ta valdzia,reikia gi jos jums kaip oro,vadovaukit vieni kitiems,tik prie musu nelyskit su savo vadovavimu-uzdauzysiu su keptuve!JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Norint kad Moteris 100% neturetu itakos valdymui - i valdzia reiktu leisti tik kastruotus VyrasJuokiasi