Kas noretu sukurti grupe???

Kas noretu sukurti grupe???

Davai rasykite visi norintys sukurti grupe, susitiktume, paziuretume gal kas iseitu…Nuo 14 metu kazkur…Šypsenadavai rasykite wisi gabus zmones…gitaristai, bugnininkai, vokalistai…Susitiksim, ir sukursim grupe…arba savo pasiulymus rasykite…Šypsenalauksiu…jei kils klausimu skambinkite +37067432106

mūsų grupė ieško bosisto, nes senasis išvažiavo dirbti į kitą šalį… Jeigu kas norėtų, tai mielai prašom… Nekaltas Alus

gal ire noreciau bet tingeciau Šypsena

i kokia sali ?
Cha chaCha cha

Labas, aš norėčiau susikurti grupę. Aš ne vinas: turiu draugą, kuris taip pat nori priklausyti grupei: mes galim:

Aš, Aleksandras: Vokalistas (balsas kaip Elvio Preslio)
Draugas, Marius: Bugnininkas, gali mix’uoti su tipišku mix’eriu bei kompiuterinę TECHNO muziką įvaldęs!

Jei susidomėjai - rašyk: [email protected]

noreciau, groju musamaisiais, turiu visa iranga

Sveiki As norejau pakalust o kuokiam mieste kurtume grupe as pats alieku neblogai Vuokala jai galit ko greiciau atrsykit man [email protected]

***Isanksto ACIU ***Taip

Pasiūlykit tokiam bangiečiui Slick_Rick - jis kiek žinau muziką kuria. Tik neatsimenu kokio stiliaus…Na gal jum tiks…

Į tatarstaną pas Dimoną… Nekaltas Cha cha

vilniuje viskas turetu vykti…

nenoriu aciu Cha cha

visada pasirasau uz buvima vokaliste arba pianiste…Šypsena

as nieko pries buciau paboot wokaliste… Cha cha ir wa miestas wln man tinka… Cha cha

neidomuCha cha

ash noreciau,turiu gitara,but nemoku su ja grot… Žliumbia Cha cha

sveiki dar karta, gal galetume dar parasyti savo metukus, kad rinktusi mazdaug vienodu metu…Aciu

sekmes jum jei susikursit. Mes jau bandem ir tai visus nusodino normaliai. Tikiuosi jum grupe neliks tik svajone…seip kyla labai labai daug problemu su kuriom sunku susidoroti. Reik turet pazystamu… Zinau, kad dabar atrodo, jog viskas bus ciki ir visos problemos labai lengvai issispres…deja…sekmes! jei mirtinai prireiks gitaristes kreipkites…ar seip jei kuo galesiu padesiu…

As visai noreciau…Tik beda kad as is KaunoLiūdnas Bet galeciau buti vokaliste…(dainavimo patirtis 4 metai),taip pat ir pianiste(patirtis 2metai),o man paciai 14Šypsena tai jei ko vis del to pireiks,rasykit man privacia zinuteŠypsena!

aha