kas ne taip?

kas ne taip?

Sugedo padanga LiūdnasBeje, padangų slėgio stebėjimo sistema (netiesioginė) atsarginį ratą pastebėjo po kokių 5-6 km. (jis r16, kai kiti trys r17).

cia per 12kkm taip nuvaziuotos gumos? ps. reikes pabandyt pasigamint Cha cha Gerai content4.viralnova.com/wp-content/uploads/2014/05/diy-lamp s-28. jpg

dr, čia kampas nekoks fotografijos. specialiai pažiūrėjau į nudilimo indikatorius, dar kaip naujos.

LS>nebent kampas,bo as va papirkau po 50lt “nuvaziuotas” Cha cha dropbox.com/s/dtid6enyxaar7tw/2014-05-12%2019.18.17.jpg ir kampas pirmas pasitaikes. siaip kas del samariezo,tai senokai teko pasigaut…tiksliau po stroikes kai nevazineju,tai ir nebepasigaunu jokiu suduku

Pažiūrėk į protektoriaus gylį viršutiniam kairiam kampe - ten kiek geriau matosi. Bet šiaip ar taip aš mielai norėčiau kad jos sudiltų greitai, čia gamykliniai Pireliai, tik 91 apkrovos indeksas ir ne XL, taigi klausimas ar diskus išsaugosiu ilgai. Tai va va, aplink mane 5 namus stato o dar ir man pačiam tvorą perkėlinėja, štai ir pasekmės. Bet sugebėk tu man taip tiesiai įsisukt…

LS>nieka as nebesakau,prisipist poreikis rytinis Cha chaMirkt o siaip nemanau,kad sufisi ta ratlanki,jei laikysi bent 2.5 slegi. cia pas mus darbe buvo vienu metu problema su samariezais…pastate pastata technini nauja,apsiuvo skarda,pastatas pradejo sesti Cha cha…samariezai saude kaip pasiute is skardu Cha cha

dr - aha, laikau 2,6-2,8.

sakyčiau padangos išmetimui, bet pats su tokiom važinėju išsišiepęs Juokiasi

Kas per bbiene,nepraleidzia TA su kablio tvirtinimo remu,bet be pacio kablio…iki tol 4 kartus praleido,jaunas valfis pripjove,ar cia pasikeite kazkas?

blogai tai, kad samariezo galvutė jau išmalta, nepanaudosi jau Blogai Cha cha

panaudosi…kaip vini Gerai

jau panaudojo ir tą funkciją Cha cha

buitine taisykle: Ikaltas samariezas laiko geriau nei isukta vinis Taip

sugebejimai tai tikrai stebina, as net ne medvarzti, o paprasta plona kokiu 5cm ilgio varzta radau Cha cha dar gerai, kad isejo prisukt iki galo.

10 -12 raktas Cha cha