Kas megsta GREITI su SILKE (Audi100)........................

Kas megsta GREITI su SILKE (Audi100)…

Pasirodo,kai Silke pardaviau,liko nauji dujiniai amortikai…
Gal kas norit savo Silke padaryt stabilesne(as nespejau).
Atiduociau visai pigai,ar mainais…

Aš tai mėgstu silkę su svogūnais, o greitį - tai būtų geriau su mašinaCha chaCha chaCha chaCha cha

Bent jau čia bendraminčių radauCha chaCha chaCha cha

O amortikai Audi 80 turbut netinka?

OT, bet nesusilaikiau neisitraukes:

Kai vazhiuoju silke, dziaugiasi sheima
Kai vairuoju bulka, meilinas pana Cha cha

nothing personal, dudes Mirkt

Big H.

TO Pardavejas: tokius skelbimus geriau talpinti i auto.audi konferencija arba omnitel.net skelbimus… manau daugiau klientu atsiras Gerai

Visa jaunyste su tevo A100 atlaxciau, tai galiu liudyt, kad A100 ir greitis - dalykai suderinami (jei vaziuokle neparejus). Aisku, slalomo ar kalnu ralio su ja nepavarysi, bet autostradoj gali 180-200 laikyti, keliu vaira prilaikyti, o pats cipsus kapot, coke uzgerinet ir bbd - isbandyta. Ir kiti keliukai jai ne problema. Aisku, yra ir smagesniu tackiu, bet varyt ant silkes tai nereikia.

lazhinames i litro chivas regal, kad ne? zinoma, kriterijus parenku as Kietas o seip tai bukit atsargus su posakiais "yra geresniu" - tevas (50 m.) vazineja su a100 (variakas k.u.), ir tas a100 yra vienas is geriausiai jo reikalavimus kasdieniniam automobiliui atitinkanciu karuciu. taip sakant atitiko produktas vartotoja.

geminix rašė:

prisijunksiu ir as… tikrai yra geresniu auto nei oooo silke…
bet cia tik mano nuomone, nors vaziuoja ji smagiai ir palyginus dar traukia…

puiku

galima ir lietuwoj, bet wazhinesi prakaituodamas ir negalima butu tada mieste gazo dugno - visgi jug musu gatwes nera pachios shwariausios jau neklabant apie shiukshles Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

vazinet tik ne lietuvoj

piktos, juodos akutes Girtas Girtas Girtas Girtas Girtas

Rudiz >>>> ko cia rauniesi ant tu Opeliu Kandagera mashinyte Taip o dar jei toks tuningas tai ujjjj Cha cha

nu neblogas, bet opelis Cha cha

nezinau Nekaltas kad ju kelios yra Taip

DZO matei panevezy melyna astrute GSI, graziai patuninguota

gal kada… Cha cha

Tikrai neblogas tuningas

aisku noriu Taipmmm… kokia faina Myliugal kada man tokia padarysi? Lūpos

niu smiling niori tokios Nekaltas auksines geleles?