Kas manote, kad Halle Berry jegiska aktore???

Kas manote, kad Halle Berry jegiska aktore???

Atrašykite, jei netingite, pritarkite mano nuomonei…Šypsena

maciau tik keleta filmu su ja todel negaliu teigti kad ji jegiska aktore…bet kad labai grazi yra ir turi grazia figura,tai faktas…Flirtas

Ievoska, paziurek filma MONSTER’S BALL…Šypsena Suprasi, kodel as taip sakau… Apskritai visas filmas nerealus… Ir ne del to, kad pora geru erotiniu scenu yra…Šypsena

Nu jin labai sexova…Juokiasi

jo filmas tai nerealus Gerai

Ziuredama Bonda susidariau toki ispudi, kad ji tik is toli grazi, kai kameros pritrauke prie pat veido, tai ji nebeatrode tokia ‘jegiska’Ne

Tikrai labai gerai vaidina, Oskara ne shiaip sau dave Taip Šypsena. Aishku taip pat negalima nuvertinti ne tik aktoriniu sugebejimu, o ir grozhio Taip. Tikrai ispudingo grozhio Moteris Gerai.
Va dabar reikes nueit pazhiuret "Pasveikink mirti kita diena", nes vis taip ir nesurandu laiko Blogai.

Visi čia kažkodėl labai jau giriate tą aktorę. Straipsnių prisiskaitėte, ar visuomenės (JAV) nuomonių prisiklausėte??? Žiūrėjau naująjį 007 - ir ką galiu pasakyt -ši aktorė man nepaliko jokio įspūdžio - vaidyba prasta, šarmo nerasta, nuoširdumo ir natūralumo - taip pat. Parodija ir tiek…Žymiai geriau savo vaidmenį, mano manymu, atliko ir prie Džeimso Bondo geriau žiūrėjosi "Miranda Frost" - ir ževasys ir manieros ir moteriškumas - visko užteko. Va Šypsena
Ir kino apdovanojimus, matyt, davė tik už odos spalvą, pusiausvyrai tarp baltųjų ir tamsiaodžių išlygint…

As manau kad HALLE BERRY jegiska aktore ji mano megstamiausia, beto pas ja puiki figura. (Bet man ji patinka nedelto) Girtas