Kas man gali atsakyti,kiek laiko gali vyras netureti sexo?

Kas man gali atsakyti,kiek laiko gali vyras netureti sexo?

Nuo sex’o (trūkumo) nuprotėjusios furijos kliedesiai Šypsena

a ce nuo kiekvieno skirtingai prikauso… jei jis celibacikas, nu tada visa gyvenima, na o jei a la casanova, nu tada 1,5h.

Antilope, ne-a, as gyvenu Panevezy!

ZALGIRIECIUI. Kad mano seksas geriausias mano jodbereliui zinau ir jauciu tik is jo.Tam man nereikalinga apklausa. Musu metu skirtumas - 12. Jis nori su manimi tuoktis. Gal visgi tai kazka reiskia? Kaip manai? As visgi vyresne,bet jis nori tik manes ir as tuo dziaugiuosi!

XeDO. Apie Kulakova as jam minejau. Sako,gal tu visai isprotejai,kuo arciau namai,tuo daugiau stogas vaziuoja. Manau,kad jis tom paslaugom nesinaudoja.o apie erotinius sapnus uzsimine,o kai klausdavau budama namie,ka sapnavai,sako nieko. Nezinau,bet juo tikiu,todel kad ir turedama cia galimybiu,islikau jam istikima.

XEDO. Po kiek laiko tas svaigimas prasidejo tau? Gal turi tokia problema?

RADIOSOU. Jei turejai omeny mane,sakydamas,kaip as to laukiu,tai turbut turi lakia vaizduote.

BODY. Ar tiesa sako SECTOR?

ANTOSEI. Labai mane nuraminai savo atsiprasymu.

SAMURAI. nezianu,kas tu,ar vyras,ar moteris.Bet 1 men.- semecki. Pakalbesime po to,kai neturesi metus! pries gamta tai!!!

Remdamasis savo samenine patirtimi, galiu pasakyt, kad esant moraliniams stabdziams, IR VYRAS be moters gali išbūti labai ilgai. Mėnesis-du - ne riba…

Aš tik įsivaizduoju, kaip tu to lauki…

Teip, teip, turiu! Mirkt

Makavelli, cool! geras atsakymas!

Antilope, na tada saunu, kad taip isitikinus! Bet as cia tau turbut nelabai patarejas, tegul atsako, kas ten su patirtimi! Jei galeciau, tai tikrai padeciau…
As asmeniskai, jei myliu mergina, tai as ja ant tiek gerbiu ir vertinu, kad as negaleciau su kita buciuotis, ka ten jau apie sexa kalbet!

MAKAVELLI. Jei 23 m.ir dar neturejai sexo,galdar ir isgyvensi,bet ,jei 23m.jau nebeturi sexo,tu-vaiksciojantis lavonas. Siaip ar taip,pasitaikytum tu man dabar!..Beje,kodel nemiegi? As ka tik grizau is baro,o tu?

reikia neuzmirshti kad jis jaunesnis tai mazina ishsilaikymo laikotarpi , dar iskaitant toki karshti ir tiek daug aplinkui nuogo kuno ir tiek laiko nebuto sexo tai kogero nepades ir ta mintis kad tu labai , labai (gera lovoje)tai daugiau laukti ner ko ,kuo greiciau ishgreshi ji tuo lengviau atsidusi ,nes jautoiesi geriausia tol ,kolneatsiranda geresniu

BODY,BODY.Linkiu tau sekmes,bet kai paugesi,pamatysi,kaip galesi ir ne tik buciuotis.As ,kvaile.visada bandau islikti istikima,bet po to gailiuosi,bet dabar,kai esu be sexo jau greit metai,baigiu nuproteti.O jus vaikinukai,ko laukiate.Gyvenimas prabegs greitai,gailesites,kad per mazai paragavot. baikit masturbuotis ir pirmyn i paneliu glebi.

Nu as tai nieko nesakau, pripazistu, kad jaunas, ir zinau, kad laikui begant, poziuris keisis! As tai nieko pries neturiu! Nu tai o jeigu tu nori, tai ko lauki, jei sakai buvo geru progu?!

Jau,turbur,net neisivaizduoji,kaip gresiu.Jis pats sako,kad reikes skambinti 911. Jau vien nuo minties apie tai silpna darosi. Prisipirkau cia visokiu sexovu rubu,visokiausiu pabrikuskiu ant ranku,kaklo,koju,kiju pirstu,ko anksciau nedariau.Tikriausiai einu ir proto,nes labai jau noriu sexo. o jis-ne Lietuvoj,o Airijoj.Dirba ir neturi laiko rinktis,o jei ir turetu,zinau ji-jam reikia tik manes.