KAS LKL uzims 3 vieta?

oi zinok mirstu is noro tapti tox sajungos nariu ypac tada kai tu ten esi, tiesiog sapnuoju kiekviena dienaLiežuvis
ziurek vaikeli, oficialiai paskelbiu,kad nebesi “narys” ir isstoju, geriau pasidare?

man taij atrodo kad shiauliai shiais metais tikrai atrodo ish ju stipriausiai, todel ir 3 vieta bus ju, nebent kitos komandos nusipirktu savo “jordonus” viduryje sezono Šypsena

grizk!!! come backLiūdnaLiūdnaLiūdna man taip negera be taves…

Aiszku Sziauliai.Alyta "centro" neturi.(luzerio Oleinikovo neskaitau,be to jis-vienas)Jei komanda neturi normalios priekines linijos,ner ka apie medalius svajot.Ir apie kitus tai pasakytina.Neptunas 2 auksztaugius turi,bet ne vieno i aikzte neleidzhia,Atletas panasziai.Kiti net iregistrave zhaideju<206 cm. neturi.Balaganas.

  1. ZALGIRIS Gerai
  2. L.rytas Sudužusi širdis
  3. SIAULIAI !!! Gerai Gerai Alus (|)

Manau, kad del trecios vietos pakovoti turi sansu Alita, Siauliai ir Sakalai (del to, kad grizo Matulis). Bet manau, kad siais metais is siu komandu stipriausi - SiauliaiTaip

Siauliai+Urbonas=3 vieta

Maladiec , malonu kad cia atsirado bendraminciu
tik prie L.rytas prideciau Baisu sita supyzdinta veiduka …nes taip rytas atrodys po finalo
ir ju sirgaliai ! pamatysim gajdiziai !
seip zalgiris dar kazka pirks
tikraj pirks pamatysit ! Taip

Kas per klausimas Siauliai buvo ir bus 3 vietos saugotojai, na siais metais siek tiek patingejo leido kitiems pasirodyti, bet siaip zinoma kad Siauliai eina Siauliai eina 123!

Šypsena

Be abejones treti bus siemet Kauno Zalgiris,nes labai jau galingai siemet jie atrodo!
Mano prognoze mazasis finalas:del 3 vietos:
Zalgiris-Neptunas 3:0(totalus Z pranasumas)Gerai

Ai nu svaigstat jus cia visi trecia tai bus Mazeikiu Nafta Cha cha nepades jum nei urbonas nei matulis Cha chaCha chaCha cha

o as tai prognozuoju,kd manekeniu tpfu t.y. lietuvos ryto komandai, po inirtingos kovos, teks pripazinti nevezio pranashuma…jau 1/4…Nustebęs

Saunuolis Gerai

99% SiauliaiCha cha

grazus auskarai Laimingas

Ajshq nusibodo… Pavargęs Jaw tos Spears’es wisur pilna… Bloga nuo jos… Veee Baisu Pavargęs

shape tai man kyla klausimas… negi jums dar nenusibodo?.. !!! !!! !!! !!!… wisos tos foto jau n kartu matytos Kanda Kanda Kanda Nekaltas Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju

Shiaip jaw ji Britney, o ne “britani” Piktas Ishmok tejsingaj rashyt pirma Kanda Ir shiaip taw jaw buwo sakyta, kad tik tris photo galima det per diena Piktas Kanda