KAS LKL uzims 3 vieta?

KAS LKL uzims 3 vieta?

As manyciau,kad susigrums Siauliai ir Alita,bet nugales Siauliai!

Manau uzims Panevezio “Malsena”!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DTaip

Jei rimciau tai trecia vieta galima garatuoti siauliai paderins. Dar biudeztas biski padedjo jau siekia 800tks. priekine linija tikrai nebloga. Turbut perspektyviausia lkl. Atejus ragauskui kuris gerai vare ncaa ir grizus urbonui kuris yra super zaidejas alita bus sumindita. Mano nuomone siauliai ir fiboj turetu neblogai pasirodyr ypac zinant kad ten jiems pades matulis. Kuzminskas cesnavicius ir matulis atrodo galingai. Siauliai turetu pasisakoti ir pries zalgiri.

Siauliai

O ash tai statyciau uz traumu iskankinta Zalgiri. Antri bus Sakalai. Va taip vat

as tai manyciau kad del trecios grumsis Sakalai su Zalgiriu o siauliai tai greiciausiai antri busCha cha

Nepiskit proto nx kamasutros … zalgiris tai pirma laimes … o jej jam zeuriai nepasiseks tai antri bus , bwet del trecios vietos tai nepiskit prota amaraj jus … seip tai siauliai treti liks ! pamatysim !
Odel zalgirio bus AlusAlusAlus
rytuj ir ten kitiem grybam IgnoreIgnoreIgnore

tai kiek pamenu Zalgiris niekad su shauliais didesniu prablemu neturejo. dazniau jie “pasishakodavo” priesh ryta…LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

HRENAS ZINOCha chaCha chaCha chaCha cha

neturejo? vaikeli kada tu siam pasaulyj atsiradai?!
gal prisimenam tuos slovingus 1999 metus? ar atsimeni? trumpa pas jus atmintis oi trumpa

p.s. nesuprantat jus net joku!! nykiu ten pas jus kaune turbut ir visi joke prasideda juo sito galo-Ignore

to erelis su vishtos ga…tpfu kalnu erelis
prailgink mano atminti plyz.
o del joku tai man regis tu pats esi jokas is to Ignore galo…
LabasLabasLabas

viska pasakei? gal geriau go & bliamba yourself one more time…
kai pradesi normaliai kreiptis tada ir snekesim o tai dabar as matau tik mazvaiki prie kompo

kas per "bliamba" dar atsirado??!! bent zvaigzdutes butu,o dabar!

motherfucker, *******, shit, ****er, bullshit

cia testCha cha

to didziai gerbiamas joke’as su vihtos ga…tpfu kalnu erelis…
tai mano atminti prailginsi ar nea?

o shiaip tai tu manes nematai…o wat ash tai matau,kd tau tapti VIP nariu bus laaabai nelengva…Mirkt

AS TIKIU, KAD SIAULIAI SIAIS METAIS BUS JEI NE ANTRI, TAI TRETI TIKRAI!
AlusAlusAlus

Sugryzk i relybe benyt kartas nuo karto…

šiauliai bus tretiGeraiAš nekaltasLiežuvis

na siauliai tikrai atrodo neprastai, o alyta susilpnejo. kazin kaip atrodys kitos komandos, tokios, kaip neptunas, sakalai… Aš nekaltas kol kas spresti sunku. objektyviausiai pagal sudeti siauliai, bet gi visko atsitinka. del pirmu dvieju vietu nekvailiokit vyrai - cia gi viskas aisku kam jos priklauso. klausimas, tik kaip jos bus padalintos

pliusas tau uz logiska mastimaCha cha rytas jega