Kas labiau zeidzhia:zodziai ar veiksmai?

ash visai nelinkus analizuoti savo situacijos, ja paemiau tik kaip pavyzdi, kaip man paciai yra skaudziauŠypsena that’s all Mirkt

veiksmaiNekaltasman kazkaip nesvarbu kai izeidzia ar pan.tiesiog gal jau uzsiauginau stora oda.
Na ,o nuo veiksmu gali ant odos randai likt

na delto negerumo nelygumo tai as visiskai sutinku su tavim,bet vistiek manau kad poelgiai labiau zeidzia ir skaudina nei zodziaiŠypsena aisku jei situacijos panasiosŠypsena

na neesme kiekvienas turim savo charakteri,mastyma ir tuo labiau nuomoneMirkt

kiekvienas turime savo nuomone, o as to ir norejau, kad ishsakytumet kaip kam…Mirkt

zodziai turboot labiau skaudina… Pavargęs

skaitai mano mintis?Liežuvis ;D

jeigu taip, reiskias tau vertetu sunerimtiMirkt

na gal aciu nereikiaŠypsena turiu ir taip visko, delko reiktu sunerimtLiežuvis o jei skaitai tai skaityk toliau negi gailaCha cha

kaip ir aishku, o dabar griztam atgal prie temos

man zodziai.

na ka cia jau prigrysi is mano puses lyg apie tai viska pasakiau ka manauŠypsena taip kad palieku tavaja temaŠypsena kai kitu sugalvosiu vel uzsuksiu pasigincyt ir padiskutuot!Cha cha

ash tiesiog bandziau pasakyti, kad nelabai tikiu jog, sita tema atsirado siaip sau, pvz is neturejimo ka veikti Šypsena Jei ji atsirado siaip sau - tuomet panelei labai keistos mintys i galva sauna tokia miela sekmadienio popiete. O jei ne - tai ash pasakiau savo nuomone anksciau…

Ziuriu prasidejo ivairios interpretacijos, tavo pacios nuomones analize.Kam visa tai? Juk klausimas toks paprastas, klausiama kiekvieno nuomones, todel manau, kad tiems, kurie isivele i tavo jausmus reiketu atvestiTaip

Man kazkodel visada skaudaTaip
Bet…praeina kazkiek laiko ir viskas uzsimirsta…
Galiu bandyt prisimint ir tikrai, jei noreciau prisiminciau eile situaciju, ne itin maloniu, bet paskutiniu metu…negalvoju apie tai…
siandien man labai gerai ir tuom dziaugiuosiLiežuvis

priklauso ne nuo KAIP izeidzia, o KAS izedzia

Sakai labiau zeidzia zodziai?Nekaltas
Bet ar neatrodo kad lygiai taip pat zeisti gali ir poelgis?
Tarkim tave smarkiai yzeide "X" poelgis ir tu to x poelgio motyvo niekada nesuzinosi. Tokiu budu tai gali tave kankinti dar viena desimti metu…

As kazkaip supratau, kad jeigu nori , tai prisimeni izeidima ilga laika, jeigu nenori jis taip ir nunyksta uzmarsty. O cia , manau, buvo pateiktas tik paprastas pavyzdelis, jog jeigu turi gera atminti, tai gali atgaminti ir senus ivykius…
tik tiek…

as pasakiau tik kaip man yra asmeniskai, tad mano nuomones siuo atveju nepakeisi…kaip yra taip yra, be to klausiu jusu nuomoniu, o neprasau analizes del savosios!!!

Kazkaip sunku isrinkti kas labiau zeidziaNežinau