Kas labiau zeidzhia:zodziai ar veiksmai?

Žvaigždė Kas labiau zeidzhia:zodziai ar veiksmai?

Kada Tau labiau skauda:
1)kai izeidzia zodziais
2)izeidzia poelgiais

???

Nežinau

Ir tai ir tai skaudu !!! Ir moralinis skausmas sunkiau uz fizini Taip

abudu dalykais skaudu Taip

poelgiais…na ir kartais zodziais…

Gerai

skaudzhiausia, kai staiga imi analizuoti "kas gi chia mane labiau zheidzhia"… labiausiai zheidi pati save, nemokedama tinkamai reaguoti nei i zhodzhius, nei i veiksmus Liežuvis

ash neanalizuoju, tiesiog domiuosiMirkt

b_u_l_l_s_h_i_t Cha cha

Abu…

kai neturi ka pasakyti, visada protingiausia patyletiMirkt

priklauso nuo aplinkybiu - kartais ir viena ir kita galima atleisti, kartais ne…

tai aisku kad antras variantas! pirma dar galima istaisyt o antraji jau sunkokai gautus…

nezhinau kodel, taciau man asmeniskai zodziai(zeidziantys) labiau istringa i atminti…kai kuriuos prisimenu po siai dienai, nors jie buvo pasakyti pries kokius 10 metu…Nežinau

o man atrodo atvirksciai: yra juk sakoma: Zodis ne zvirblis, atgal nesugris…
poelgius galima pateisinti

na jau del zodziu taip ilgai sau suki galva? net desimt metu? neperlenki lazdos biskiuka?

o tau neatrodo kad jei ka jau padarei negero tai jau neatgaminsi,o pasakes gali umzirst, atsiprasyt ir padariniu lyg nebuta!

taigi nesakau, kad nuolat apie tai galvoju, tiesiog retkarciais sugrizta i atmintiŠypsenanors tai ir buvo pasakyta labai seniai…

ir kiek tau metu buvo kai tai pasake?Šypsena gal ten tik vaikiski paistalai buvo,o dabar suki sau galva deltoŠypsena

ziurint, kas tas negero yra…viena situacija netolygi kitai,be to ash kalbu ne apie ta zmogu, kuris izeidzia vienaip ar kitaip, nes is tavo komentaro supratau,kad tai jam → o pasakes gali umzirst, atsiprasyt ir padariniu lyg nebuta! lengviau pasimirst, o kaip su tuo zmogum, kuriam visa tai adresuojama???be to cia ir nuo charakterio daug kas priklauso…