kas kur ketina isvaziuti?

Ash tai shian ish ezhero grizhau…o paskui zhiuresiu…tikriausiai visa vasara in LT Liūdnas tai va…sekmes visiems atostogaujantiemsDrovusBučkisGėlė

as taj va vaziuosiu i Ispanija Šypsena
o po 2sav. i Krima Šypsena
as jusu pasiilgsiu!!!ŽliumbiaLabasLabas

o man geriausios atostogos bus jei grisiu i Lietuva, vat Šypsenapaskui dar stofke ir jura TaipLabas

ehhh… su tais vaziavimais Nekaltas esu tokia pasimetus kad net nezinau ka daryt … ketinau i turkija vaziauot … ta gal dar ir padarysiu … veliau i malta … bet atsauke draugai … centrinej europoj jau niekur nebenoriu Veee … net nezinuu ,…pasiulikit kas nors ka nors orginalaus , buciau labai dekinga Drovus

mes taj liepos pabaigom ketinm skristi i italija

gal i Mongolija?Drovus zinau kad labai idomi salis…

Ketinam vazhiuot y Klaipeda,bei soda.

sendien nakti isvaziuoju i Latvija,Tabuns festivali,o grizus iskart varau su drauge atostogaut i sventaja…Mirkt

just a girl , labai orginalu Cha cha tikrai Cha cha apgalvosiu , bet abejoju Juokiasi

tevaij i koncentracijos stovykla "degraduos"[ishvarees] mane
t.y. i kaijma pas senelius…
fuij kaijp ten nenoriu…
Ne

as kiekviena vasara i kaima vazinedavau tik siemet nevazuojuCha cha

kaip cia visiems gerai, vieni i malijorkas, kiti i turkijas i austrijas visokias Nekaltas o as tau nebent po lietuvele vazinesiu Nežinau

as seip praeita 4dienį(07.03)turėjau išvažiuot i "Krokuva-Tatru kalnai",bet nesusirinko grupė agentūroj…
šeip tai važiuojam visalaik kur nors toliau…bet šiais metais ne,nes 2003metus sutikom Laplandijoje…visiem patariu nuvažiuot,tikrai liks neišdildomi įspūdžiai Šypsena
P.S.atsiprašau kat biški nukrypau nuo temos…Mirkt