Kas kiek isgere?

Šypsena Kas kiek isgere? Šypsena

nagi dabar labai atvirai pasakykit, kiek daugiausiai alaus isgeret? padarysim apskaiciavimus, kam senatvej didziausias pilvas bus…Juokiasi

AlusAlusAlusAlusAlusAlusAlusAlus

Rodos 13 Alus per 1.5 valandos… Apakęs Apakęs Apakęs

nu nezinau kiek cia tiesosNekaltas
gal per 15wal?

Pradedant savo malonumui gal kokios 4-5, bet paskuj pasigaunu DIDELI KABLY ir alus jau ne idomusGirtasTaurė

4 litrus kobros per mazdaug 3 valandas buvau ikalesCha cha

9 po 0,5 shyvturio per vakara… Šypsena

Seip 13 bonku normalaus alaus. Ir kazkada man rodos penkes pusles 9.5balo dviese bet tada jau nekas buvo

Stipraus - 4 soskes kobrosVeee
Silpno - 17 butelių Utenos mėlynoGirtas

nu neperseniausiai su kambarioku ykalem po 6 utenos stipriausio, pusle kobros, ir dar pusle kazkokio 9 abarotu, ne patys pirkom nepamenam kas buvo. tarp alaus buvo 0.2 ltr vodkes uzsigerent energija Šypsena))
kaip kazkas kita diena isireiske, buvom komos buklej bet ant koju Girtas

per vakara 13 AlussvyturioTaip
bet vakaras buvo laaaabaaaai ilgasCha cha

kiek pamenu 14 "Kalnapilio"premium dar paskui i ta daugeli "premium"maisesi gintarinis ir pamenu dar vienas "ice"JuokiasiNekaltas ir kur man tiek tilpo-neklauskit!Cha chaCha chaCha chabet kita ryta ,kai vaziavom i gamta "ciuchintis",na tipo issimaudyt,saslycioku,tai po vienos "ICE"skardines!!! vos nesmigau,teko atidaryti maudymosi sezonaJuokiasi

15 Alus per kokias 5h… Girtas
antra kart nebeikirtau tiek…

Gėriau vakar be atminties-o kiek, neatsimenu. "Kalnapilis"-geras gėrimas.tik kad norisi vis daugiau…Pavargęs