kas ka?


kas ka?

Cia stipriausias pakolkas nukaltas mano mobas Cha cha kaliausi su juo gan ilgai, ir nemazai HP ir MP poition’u isnaudojau Šypsena

jis tik 1 lvl stipresnis Šypsena Neturetu but sunku. na buildas kaip matau hibridas. Jei jau esi su skydu orentuokis tiki PURE. Populiariausia yra int. p.s. mano senas spotas archeriu Mirktp.p.s nemazai exp nuplauke jei nukalei ji be parcio Šypsena

na jei ne baisus lagai, gal ir nebutu labai sunku su juo Šypsena O daba, tai vos mirties isvengiau, uzlagino ir dar 2 robberiai atbego, tai uzsimest bearsek teko Šypsena

nezaidziu dabar, lagina ziauriai. Tuo paciu joymax (iskarto atsiprasau uz sekanti zodi) U.Z.P.I.S.A su savo vipidrenkem Piktas

meskit ji velniop Cha cha

as to Joymax irgi nesuprantu Kvankt? Padarytu, kad neaktyvus stallai po kokiu ~3-4 valandu issibanintu, uzdetu limita ir manau jau butu puse bedos. O dabar tai… Ignoruoju

Rokas Liežuvis

Ahaa žinosiu kas tu Klasta

o kam rikalingi tie dalykai kur nuotraukoja yra ant peles vidurinio megtuko shortcuto uzdeta ? kam jie rikalingi, ash panauidoju bet jie man nieko kaip ir neduoda =/

Sorento, kai apnuodija, uzfreezina ir pam jos sumazina nuodu ir kt. laiko trukme, arba visiskai panaikina priklauso nuo phills dydzio(small, med, large)

Maariux–> aishq