kas jungia?

Pasaulio krastas buvo kaip epitetas Nekaltas O paprastumas ir yra tame, kad gali absoliuciai nejungti jokie zemiski reikalai, o zmogus gali traukti kaip magnetas…tik idomu kiek ilgai Cha cha

Zinoma gali ir turi .As simtus moteru kas diena matau ,taciau sirdis is krutines verziasi tik del vienos .mes labai slirtingi ,bet labai artimi.Ji toli ,taciau nieko nera arciau uz ja .Pinigai ,turtas ,viskas tustybe viskas sukuriama ,bet vienam to nereikia jei neturi su kuo visuo tuo pasidalinti,jei neturi del ko gyventi ,jei neverki is laimes apkabines ja . Kai galima sedeti ir tyleti ,endorfinai teka kraujagyslemis paragavus jos lupu medaus .Man nesvarbu ,kad ji neskaito tu paciu knygu ,jei jai nepatiks mano draugas ,as jo issizadesiu ,jei nepatiks mano darbas-eisiu vogti.
jei bandai meile paaiskinti logiskai ,vadinasi nemyli

Jazaw… Apakęs lovepower… Tuoj patikėsiu, kad tu rimtai įsimylėjęs… Girtas

linkiu tau to pacio dziaugsmo ,o tiki Tu ar ji, mano jasmams ,busenai neturi itakos .Dangus man per zydras net lyjant ,vejas per svelnus net darganota ryta ,zvaigzdes matau net apsiniaukusiame danguje

ŠirdisŠirdisŠirdis

Zodziu, is santuoku biznio daugiausiai pelnosi elektrikai? Apakęs Gerai

Norint kad tai truktų ilgai turi jungti bendri tikslai, požiūriai bent kiek sutapti na aišku ir jausmai - o bendras ūkis ir vaikai tik sulaiko skiriantis bet nejungia.

Jei Tau daugiau nei 30,- tokiu klausimu neklaustum, nes taip atrodai kaip saves ieskanti mergele,aisku,tai nera blogai.Labas Bent sunku tiketis kad galetum but nesubrendus ir uzduot tokius klausimus, iskyrus del temos palaikymo Apakęs

Manau, kad svarbiausia turi sutapti charakteriai, gal temperamentai ir panasiai, o tada atsiras ir bendros svajones, ir bendros vizijos, ir tikslai ir net gal rupesciai ir bedos, bet visa tai jungs. O jei zmogui nejauti simpatijos tiesiog sirdimi, nejauti dvasinio artumo, tam tikri atskiri bendri dalykai nepades.