Kas jums gyvenime yra grazu ?

Kas jums gyvenime yra grazu Mirkt ?

Gerai, tada shiek tiek pakoreguosiu tema - kox zmogus jums yra grazus? Kox charakteris, isvaizda, apranga jus is tiesu zavi Laimingas ?

jetau,Eirime,jei as pradeciau vardinti viska ,kas mane zavi ir kame as grozi izvelgiu-galo nebutu…tai gali buti bet kas-grazus zmogus,grazus zodziai,mazutele gelyte,daina,paveikslas…sypsena…oi,ne,nevardinsiu-grozi labai daug kame izvelgiuLaimingas

Is tiesu mane zavi gamta ir joje esanti harmonija bei joje egzistuojantys desniai. Man patinka, kaip gamtoje viskas tvarkoma pagal tam tikras taisykles. Gaila, kad zmonija labai pasistenge visa tai sugriautiLiūdnasPiktas

Eurime, Ivule, b-fly ir dar daug kas
Cha chaCha chaCha cha

Cha cha

ka jau cia-kur paziuresi aplink te viskas yra grazuŠypsena

as irgi vieninteli ,ka galiu dabar padaryti -tai
Cha chaCha cha

Na labai malonu Laimingas

…eirime, ne i tem apaklausiu, jusu univere moka stipendija uz viena 5 ar 6 jei kiti balai daug aukstesni?..Juokiasi tikrai ne i tema bet su tikslu…Juokiasi

Taip,VGTU stipendija yra skaiciuojama pagal maziausia pazymi ir dar priklauso nuo fakulteto, Pvz, jei verslo vadybininkas tures nors viena penketuka, tai ate ate sipendijai, na o mechanikos, transporto ir kt, fakultetuose su penketuku gausi 40 Lt (vis sis tas). Kitais metais planuojama stipendija skaiciuoti pagal vidurki, taip mano nuomone, butu daug teisingiau. Bet cia dar tik planai Drovus

jeiziurint is materialines ne jausmu pusesNekaltas… tai man labai grazu saulelydis, degantis lauzas, juros bangos ir zmogaus sypsenaLaimingas

…kokia neteisybe…ech…taip daug teisingiau jei pagal vidurki…bet aciu uz atsakyma! tegul tavo gyvenimas bus grazusJuokiasi

O tu ka mokaisi VGTU verslo vadyboje???
ApakęsApakęsApakęs

Chiortik, bootent Mirkt O kas chia tokio nuostabaus Laimingas ?

Aciux Mirkt Mano gyvenimas ir taip yra grazus ir nuostabus Laimingas

To: Eirime

Nieko, ziurau ir stipendijos nepasikeitusios vienas 5, znacit 40 Lt ir fsio, bandik kita kartaCha cha

…tai vat kad vienas 5 ir vsio - gali ir nebandyt - stipendijos negausi, eirime pasake reiskias sventa, t.y. taip ir yra…feeeeŠypsena

ech…kiek dar tokiu temu?

Nu, pasiulyk ka nors mandriau, butinai uzeisiuCha cha