Kas ji sustabdys? :D

Gendalfai Gerai. O siaip Vainauskas is tikro normaliai losia(kaip megejui), as pats C lygoj losiu ir tokios statistikos neturiu, speju jis cia visus ji apvarancius aplostu…

Pz dalbajobu kompanija… Pavargęs ir dar jus galvojat jog protingi ir issilavine esat Pavargęs kuo toliau tuo labiau visiems tampa aisku kad visi kauno zalgirio fanai degradai yra Girtas

ei, akcija: imeskit kas nors i youtuba jonuka losianti Cha cha

palygino paprastus komentatorius su genijum Vau!

o uz tos akcijos ivikdyma jus nueisit pas daktara persisviest galvu? Drovus

moderu padaugejo,tuoj jie tau trynimo akcija praves Juokiasi

jeigu moderatoriai teisingai trins, cia liks 2-3 komentarai po sita nuotrauka.

nu neisrinko teisingai,uzsiimk kuo kitu Liūdnas

ta prame? isrinko teisingai Gerai bet nepaskyre dar… Liūdnas

man rods zalgfaniu komentaru daugiausiai turetu trint, nes butent jus pirmi pradedat provokacijas, tad gali perdaug nesidziaugt Špyga

Gendalfai, ta kad moderuoji ir neisrinktas Cha chasiaip tai i fotkiu skyreli reik atlaidziau ziuret mano nuomone. Mirkt

fakto, jog as ateinu kur nors kas du menesius i ‘krespsinio kampeli’, jog pasibaiseti ir sugedinti SK narius, nepavadinciau moderavimu manu Cha cha

uzeik dazniau,priprasi,nebekreipsi demesio Cha cha

kam man diena gadintis Cha cha siandien futbolas Gerai

Daug gero futbolo si savaitgali Valio

kazin ar ipirks, sito monstro,net cska neipirktu.Cia gi taiklioji rankele,proto monstras viskas viename.Uzauga talentai dar Lietuvos zemeleje Nežinau Gerai

kurmiai paskaiciuojam Paplepėkimmeta 10 troicu pataiko 2 jau 6 tsk meta 12 dvoicu pataiko5 jau 10 tsk meta 6 baudas pataiko 4 jau 4 tsk Nekaltas

Jau kazkada cia pasakojiau, esu zaides pries sita moli, tada zaidem su Marciulioniukais, tai antroj komandoj savo metu ant suoliuko sedejo, bet ****elino daugiausiai uz visus

aaa tai jo komandoj tik vienas zaidejas yra Taip

“antroj komandoj savo metu ant suoliuko sedejo” Juokiasi gerai cia nuskambejo Cha cha