Kas gi?

Man tai sunkiausia minute 0,5 bonka geriausiaŠypsena

as laiko turiu

Laiko tai ir as turiu, bet noro nera Laimingas Nepradekim.

Piktas

Na nesipiktink Apkabinimas

kad smalsu labai Užsispyręs

Smalsumas varna (ar ka ten) prazude Juokiasi

gerai, kad as ne varna

Tu varnas Apkabinimas

Nu papisčiau aš tą Čibi LaimingasGirtas

as celovekas

Aš andergraundinis Minedas Kietas

O kur Pinigai?

pasiutai

Nera teisybes pasaulyje, nera ir Pinigai Piktas

Komerciniai minedai skirti pinigų darymui, aš tuom tarpu asmeniškai ieškau bobos, o visuomeniškai mokinu jaunuomenę, kad viskas yra xujnia,i skersą an visų autoritetų ir visuomenės trečiarūšių normų Labas

Ieskai bobos, bet tuo paciu varai ant visu bobu. Ilgai ieskosi Cha cha
O siaip as sveikinu tamsta nuosirdziai, kad susikurete savo toki ivaizdi ir autoriteta. Su tavim puse Kauno sudpankiu permiegotu nedraugave. Gerai, kai moki pasneket graziai. Net jeigu sudpankiai apsiverkia, kai paskaito tavo post’us bitej, issigasta ir bega pas mama, vistiek nepriestarauja, nes nezino kaip. Tamsta kaip Hitleris zodi valdote. Juokiasi

Varymas an bobų ne tik garo nuleidimo būds,ale ir paieškų dalis.Bo gera boba suprant, kad varydams an bobų, an jos nevarau,nes jin ne tokia, kaip dauguma.Nevyšta. gera boba, man varant an bobų, ne rodo durnus bobiškus solidarumus, bet greičiau jau ir pati an bobų pasako piktą žodį Laimingas
O ***pankiai teeinie nx, Kaune iš žietų sutvėrimų žinoms daba tik viens meškiux Vikonc mielas,i taspac permažas, visa kita aujejukai i kitokis xlams Užsispyręs

As tau nepersu sudpankiu visu. Tikrai ne. As tik apie tavo ivaizdi kalbu. O su sudpankem prasidet vien todel neverta, kad joms ant kaktos parasytas straipsnis Juokiasi
O Vika tai tikrai jaunute. Atsargiai tu su ja ten Cha cha

Tai davai man didesnių meškiukų randi Piktas