kas geriau?

kas geriau?

uz moto g iki 500lt?

Z10 Taip

lioumas Špyga uz 500 naujas nesigauna.

LG Optimus L7 II P710 - galima praplėsti atmintį su microsd, talpesnė baterija, daugiau megapixelių, turi nfc, pigesnis Cha cha

Tik ne LG L seriją Špyga.

l7 II Juokiasi Žliumbia Juokiasi l9 II dar puse velnio, bet irgi nekazka.

Nieko geresnio nėra.

moto g problema, kad jamant uz 480lt nebus garantijos, su garantija 580lt. gal kas turit parduot nauja moto g?

pagal trackeri matau, kad mano kinietis jau pasto skyriuje, tureciau gauti ant dienu ir i rankas. va ir pa ziuresim, kas per “afera” ir koks rezultatas is to Šypsena

xperia l,geresne kamera,geresnis korpusas,geresne audio kokybe,nfc ir prapleciama atmintis…kas ir leme pasirinkima,kaina uk vienoda buvo

ekranas Žliumbia dual core 1ghz Žliumbia moto g korpusas tikrai labai geras, groja labai garsiai ir neblogai, nfc nx reikalinga Cha cha

Moto G nėra geras korpusas ir jam oi kaip toli iki tokio Cha cha

o kuo blogas? du menesius naudoju be deklu ir pleveliu, nei vieno ibrezimo, galinis dangtelis nekliba, nebraska, labai malonus ir patogus rankoj, del padengimo guma Gerai

Tas plastikinis rėmelis aplink ekraną labai pigiai atrodo, galinis dangtelis, kad ir guma dengtas, bet taip greitai apsitepa ir atrodo Veee Ant Z10 galas irgi iš malonios gumos, bet taip nesitepa

tai ir neturi prabanga kvepet, bet kokybes tikrai netruksta. o del tepimosi, gal reiketu dazniau rankas plaut, nes pas mane tikrai nelabai tepasi, o ir nusivalo lengvai.

MindosaS>taip review kalba,kiek ziurejau,nes irgi ieskojau ragelio uz 100sv±,birzelio gale parvezt turetu xperia,galima bus nuodugniau aprasyti

kipsas, gal ir teisybe raso, xperia L nesu ciupinejes, bet moto g korpusas ir garsas labai neblogi, truksta tik atminties kortos ir gerenes kameros(nors kentet galima), dar nera nfc ir 4g, bet man jie tikrai kolkas nereikalingi.

šlykštus jis.