Kas geriau- Windows 98SE ar ME ???

Kas geriau- Windows 98SE ar ME ???

Va perku dabar nauja kompa, tik nezinau kuria is siu 2 OS detis… Patarkit plz… Kas geriau- Windows 98SE ar ME ???

Man atrodo, kad tiek daug šnekėta, jog ME nesusipratimas. O vistik yra žmonių, kurie arba neskaito žinučių arba erzinasi Šypsena ME man atrodo ir Microsoftas norėtų išbraukti iš savo biografijos Šypsena

ME nesusipratimas pasireiškia tuo, kad tai yra pusfabrikatis, kadangi MS skubėjo (nes buvo prisižadėjęs išleisti Win2000), tačiau gavosi tik 98 upgreidas su krūva bugų ir amžių sandūroje pavadintas Milenium. Juk neužilgo pasirodė Win2000. Pasižiūrėk, ar MS palaiko dar ME, kur dar internete radai kalbant apie ME be tų nelaimėlių, kurie šią sistemą įsiinstaliavo? Gerai pavariau, ar ne Šypsena

Patariu WinSE nes jis turiu maziau bugu ir geriau veikiantis yra.

man dirbo gerai ir viena ir kita.svarbu is ko instaliuoji. su me restore laiks nuo laiko pasileisdavo, bet cia del turbinimo, procas su titano kuleriu, kas pora men dulkiu prisieda ir gliucina. o dabar su xp tai baldelinu…

mafisto rašė:

98SE zymiai geriau nei Me. Pvz. su chebra sutarem LAN Party su 4PC savaitgaliui pasidaryti mano chatojAlusPC buvo su 98SE - viskas
OK, viens kita matom tinkle, bet 1PC su Me tikras sh. Tinkle jo visiskai nematem. Tik i kita hardo skirsni irasius 98SE viskas
tvarkoj. Na tik tada po 1,5h vargo su Me pasirode tas PC tinkleCha cha

Nebutina buvo instalint naujo OS. Reikejo tik kazkokius kelis failus irasyt per ME network wizard i visus kompus tinkle. O siaip tai aisku, Win ME sux 4 evah. Neteko matyt nei vieno kompo kuris suktusi gerai su WinME. O pac turejau Win98SE pora metu - jokiu problemu.

esu didelis gerbejas w98se, visiems visada siulau tik ja, bet karta pabandziau ME ir ka… ir visai patiko. Senas kompas 166/64 bet vaziuoja su me labai graziai…eina corelis, office kt. toofta.Tiesa multimedia …(bet tai kitas klausimas).
Vis tik tai yra naujesne sistema, bet turint galvoje, kad sistemas perstumiu kas men. nepajauciu ir minusu.

Bandyk ME, bet turek po ranka SE!

Steeler rašė:

Win ME yra paprastiems useriams, o SE advanced Šypsena

Cha chaApakęsAš nekaltasCha cha

na, kai gerai Alus padarai, tai ir 98se chiut be freeBSD Liežuvis

WIN98SE Gerai WIN ME Blogai. Isirasiau Win ME. Atrode nieko… bet kai po n kartu uzsipauzavimu… isimeciau WIN98SE ir gyvenimas geresnis… parsiputes visus atnaujinimus ir niekas neluzta ir nieko. WIN98SE GeraiGeraiGeraiGeraiGerai

gerai atrodo salonas, splava gerai kad juoda o ne shviesi… vairas matos patogus Kietas

Blogai

Viduj nepasedejus sunku ka nors sakyti apie patoguma,bet vidus visai shauniai atrodo