kas geriau uz sita?


kas geriau uz sita?

5l 90lt 10-40 SL i 96m vectra. manau dziaugsis ir plos rankom variklis

tik toki pilu Gerai

as i visas masinas savo toki pilu, net kur parasyta 5w30.

liqui moly superleichlauf 10w40 5ltr-93lt eolte Taip

kaip gerai kad yra su kuo pasitart dabar su sypsena galesiu susipilt nesijaudindamas Cha cha

kur kaune galima nusipirkti xenonus ir kad juos is karto sumontuotu?

zr.ru/a/132318/kiek tiesos nezinau,bet kaina kokybes neatinka pagal juos Nekaltas Pas pati dabar akcijiniai magnatec 5w40,iki tol 3 metai su liqui moly,skirtumu nepajauciau kazkokiu,ziema ateis bus aiskiau

opell>md group siaures pr. uz vistos

blyn uz montavima dar lt moket Juokiasi, susimonatavau per 10min sau Gerai

pries tai motec pyliau tai manau cia sioks toks vistiek progresas. poto galesiu ir prie liquid moly pereit Šypsena

tai tu kietas Gerai

nu uz mote kazin ar ka prasciau rasi,buvo dabartiniame auto uzpilta,visas karteris baltos emulsijos privises,dainuodavo kompensatoriai ryte uzkurus prie + temp,dabar sitie dalykai pasibaige magnatec uzpilus Nekaltas

garsu pas mane jokiu nebudavo nei is kompensatorius nei pasaliniu produktu neatsirasdavo todel ir naudojau motec be problemu. kadangi klausau bangos ekspertu kad motec $udas tai kaip as cia negerai atrodysiu pries bachurus Šypsena

Cha cha Į senus lovius nepilciau tokios alyvos Cha cha

Nupirkau eolte Liqui moly 5litrus 5w30 tepalu su skidke uz 90lt tecio pordui , pries tai maximoje savo pordui nupirkes buvau Elf Excelium 5w40, na tikiuosi mano fokusas nepiks uz elfa nes kainavo su nuolaida jie 85litai 5litrai, dar pirkau Kneht filtru Cha cha

O gal kas nori keisti Elf tepalus excelium nf 5w40 i Liqui moly 5w30 vienas prie vieno?

berods dalyis kosmoz kazda pardavineja pertekliu tepalu elf excelium 5w40,beje pas tave bordava banke,kur fordam skirta?

autotrade.lt/lt/produktu-sarasas?hierarchy=6 tokius, turiu o mainyciau nebent i Liqui Moly 5w30,tikslaus neatsimenu pavadinimo

a,netaip supratau,galvojai moly i elfa mainyt nori Cha cha