Kas geresne funko grupe: Saules Kliosas, Gin Gas ar Bites?

Kas geresne funko grupe: Saules Kliosas, Gin Gas ar Bites?

ka tik trumpai ziurejau Saules Klioso pasirodyma per kazkoki idiotiska anekdotu show ar pan. ir tapau apakes.
kazkas sake, kad be Vikos ir grupes neliko, bet as drisciau priesgyniauti.
naujoji mergyte visai silta, maloni, improvizuoja kaip zmogus, ir priekaistus reiksti nelabai… protinga. apskritai kritikuoti SaulesKliosa lietuvos popmuzikos kontexte gali tik nevisprociai Šypsena
manau, tai nr1 dabar sitoj spec. saly
is kur gaut ju irasu, ir ypac naujuju?
kas pasidalintu savo lobiais is gin-gas ar juo labiau Biciu?

Bitės - labai geras grūvas ir šiaip jaučiu smagiausia funko grupė Lietuvoj.
Saulės Kliošas dabar jau man nelabai, kai pasikeitė sudėtis, nes buvo labai fun bosistas, vokalistė, gitaristas, saksofonininkė. Ir visi tada kažkaip žymiai linksmesni atrodė ir mažiau grojo instrumentinio hip-hop’o.
O Gin-Gas tai nedaug teko girdėt, bet kiek girdėjau, tai gan įspūdinga, bet vis tiek, pirmą vietą duočiau Bitėms.

Sawles klioshaz! pakol nepasikeite vokaliste Šypsena

Dar man pvz. ir Lempa patinka.

Saules Klioshas is pateiktu…

Mazge Vika buvo ypatinga…

aisku, kad buvo ypatinga, o as sakau, kad ir naujoji vokaliste visai faina. o jus visi cia tik kartojat ta pacia seniai susigalvota giesmele… ne neziuredami, kas pirmoj zinioj parasyta. ai, whatever.
Ciuoziu: respect, zinanti Bites bangoj sunku surast kaip adata su ziburiu kazkur…ten… nemegstu patarliu.

Lempa maciau tik vienakart, per MIDI, ir nelabai atsimenu, kiek joje funk’o buvo. o ka groja Inculto?

saules kliosas…Cha cha Gerai

Na, man Saulės Kliošas tai visai nieko… Apie kitas nieko negaliu pasakyti, nes negirdėjau

Lempa tikrai funky varo. Peppersų stilium, bet vis tiek super. Muzikantai galima sakyt savamoksliai, o kaip varo…Ohoho.

O nauja Kliosho vokaliste berods Daiva dalyvavusi Fizz Superstar, ar ash klystu?

Saules Klioso vokaliste (Daiva berods) nereali. turi gera balsa, bet sverbiausia, kad moka juo naudotis. kadangi pati truputi dainuoju, zinau, kad sugebejimas improvizuoti - didelis menas. jaucia muzika mergyte.

neklysti

Man kas patinka Saules Klioshe tiek senam tiek naujam, tai tas, kad jie tiesiog dievishkai gerai dainuoja gyvai…

as ir taip manauGerai

as tokiu ir nzn net NekaltasCha cha

bet saules kliosas itikineja,kad albuma greit isleis jau nuo pavasario, o jo kaip ner taip ner

irasineja rodos Šypsena

jau geraiu ilgiau tegu irasineja, bet gerai, o ne kaip Mango - daug albumu, bet visi apie pumpurus ir alyvasVeee