kas galit padėti atsakyti į šiuos klausimus iš fizikos?

kas galit padėti atsakyti į šiuos klausimus iš fizikos?

vienintelis klausimas i kuri galiu atsakytŠypsena siksnosparniai yra akli ir erdvej orientuojasi savo skleidziamo garso pagalba. isleides garsa jie klausos jo aido ir is jo nusprendzia kiek toli yra kazkoks tai objektas. zmogaus plaukai dali garso sugeria ir siksnosparniam nepavyksta nustatyt tikslaus atstumo. stai kodel jie isivelia zmonem i plaukus.

o ka reiskia: "plinta elektroninis spindulys" ? Nekaltas

  1. kuo kietesne padanga, tuo aukstesniu dazniu ji skamba stuktelejus
  2. siksnosparnis yra aklas, o orientuojasi tik ultragarsu. Gal todelNekaltas
  3. del silpsta tai amplitude, o ne daznis. Daznis gali keistis, jei garsas atsispindi nuo judancio objekto - del doplerio efekto
  1. kuo viduje didesnis slegis, tuo labiau yra itempta(tuo paciu ir kietesne) padangos guma. stukselint guma ji kiek sujuda(t.y. suvibruoja ir taip sukelia garso bangas).tas KIEK priklauso nuo jos kietumo->vidaus slegio.
    3.ne, nes garsas pamazu silpsta del saveikos su aplinka.

tai va, gal šįsyk kas nors galės padėti atsakyti į kelis klausimėlius Drovus jie čia iš temos "Mechaniniai svyravimai. Garsas. Elektromagnetiniai virpesiai ir bangos" :

  1. Patyrę vairuotojai oro slėgį padangoje tikrina pagal garsą, stuksendami į padangą metaliniu strypu arba koja. Kaip tai paaiškinti remiantis fizikos žiniomis?
  2. Atsitiktinai per langą įskridęs šikšnosparnis kartais nutupia žmonėms ant galvos. Kaip tai paaiškinti?
  3. Ar visada teisingas posakis: "Kaip šauksi, taip ir atsilieps", t.y. ar visada atsispindėjęs garsas yra tokio pat dažnio, kaip ir kritęs? Paaiškinkite.

būčiau labai dėkinga, jei kas padėtų Šypsena

o klausimai yra tokie:
1.Magnetinė rodyklė arti tiesaus ilgo laido su srove ir arti elektroninio vamzdžio, kuriuo plinta elektroninis spindulys, fiksuoja magnetinį lauką. Ką fiksuos rodyklė, judėdama išilgai laido prieš srovės kryptį greičiu, lygiu kryptingo elektronų judėjimo vidutiniam greičiui, ir išilgai vamzdžio elektronų judėjimo greičiu?

  1. Ar atsiranda indukcinė elektrovara kontūre, kai jis vienalyčiame magnetiniame lauke: a) sukasi apie ašį, einančią kontūro plokštumoje ir statmeną magnetinei indukcijai B; b) sukasi apie ašį, esančią kontūro plokštumoje ir nukreiptą išilgai išorinio lauko indukcijos B; c) juda tiesiai ir tolygiai pro tiesaus magneto polių; d) gulsčias krinta ant žemės?

Būčiau labai dėkinga, jei kas padėtumėt atsakyt į tuos klausimus Taip

niekas nepadeda… gaila Nustebęs

o tu mokytojos nebandei paklaustŠypsena man tai visus uzdavinius isprendziaŠypsena

Imi dezhe alaus ir trauki i VU FF. Sugauni koki(tik ne fuksa) ir viskasŠypsena

na as fotona esu baiges, bet su fizika jau truputi lenkiau, siaip cia nieko ipatingo, tik teorija reiktu man paskaitineti, kad perdaug nepapasakociauŠypsena
bet patariu pasikalbeti su mokytoju, nes negi jam gaila paaiskinti kaip spresti… gi tam i mokykla ir eini kad ismoktumŠypsena

ačiū visiems bandžiusiems padėti, nors jau ir po laiko Nekaltas tas ir yra, kad mokytoja nelabai ką aiškina, duoda suprast, kad tu ten mokinies, o ji čia visai ne prie ko Nustebęs