Kas gali padeti su kazaa

Kas gali padeti su kazaa

Pas mane dabar greitis ne didesnis nei 5kbs per sekunde(ant kazos) girdejau jog yra akseleratoriai,su jais galima padidint greiti.Ar tai tiesa???Kiek jis padides???

ziurint kiek pas tave Download’u vienu metu ijungta, kuo daugiau, tuo greitis mazesnis

nu pvz vienas kraunasi dabar ir yra 0.99kb/s

pas mane irgi tas pats buvo, kazkaip kazaa pastaruoju metu mirshta…Patariu mesk ja lauk ir parsisiusk imesha, cia greiciai visai chiki ir reciau nutruksta…

Taip iMesh daug geresnis, ir ten accelerate galima daryt

yra vienas BET.iMESHAS man nuima 30proc kompo galingumo,be to pas ji nera tiek daug duomenu

Man sake kad akselerate galima daryt ir ant kazaa.Dabar siunciu,bet nezinau ar kas gausis.

Yra kazkoks priedas speed up, as ji naudoju bet as nzn ar jis padeda!Girtas

Nu tai nepastebi?????????

man systra kazka parsiunte tai dabar kartais bendra visu siuntimu suma buna didesne virs 35 piko mtu.
p.s. visi nesitikekit tokio rezultato, ens daug priklauso nuo interneto kokybes.
p.s. imesh nera toks geras nes tikrai kompas ziauriai suletejaTaip

tai siuskis tik tada kai reikia, arba nakciai palik siustis, nes iMesh is tikruju daug greiciau negu Kazaa

o man kazkaip kompas neleteja (gal todel, kad ramu 320) Liežuvis tik internetas prisistabdo

gal bet pas mane ir vienas ish geresniu kompu vat

taik kaip tau gali stabdytis…
paziurek nustatymus geriau Nekaltas

nu nzn ka ten zhiuret???Paspaudzhiu antra knopke ant my computer ir viskas parodo kiek free liko kai imesha yrashaubuna 30proc like o su kazaa 50.

as turejau omeny, per iMesh’a galima reguliuot kiek sisteminius resursu jis uzimtu

kaip???

neatsimenu, paziurek pats, nes man neprisikonnektina Žliumbia