Kas gali jai buti?

Kas gali jai buti?

Jau atsibodo ja tvarkyti. Turiu JAWA350. Uzsiveda tik pastumus, trauka yra, karbiuratorius geras, generatorius geras, tarpines geros, kompresija 7. Taciau tik numeti gaza ji iskart gesta. Kame reples? Jau praradau vilti. Gal cilindrai kalti?

degimas,karbas…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
arba pucia per alkunini…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
reik ziuret,nzn…

Pradzioj tikrini degima. Paskui paziurek, ar sandariai uzdetas isiurbimo kolektorius (jei ten bus plysys, motoras dirbs dideliais apsisukimais).

Man tas pac buvo…siap nuo degimo pradek…

Nusivalyk kontaktus, degimo ir patikrink kondensatorius kurie prie kontaktu yra ir tada nustatyk degima.

Padek java i kampa ir pasiimk rusa oppozita. Geriausia iseitis man atrodo Taip

as ir turiu jawa 350 tai man irgi tas pats daresi paemiau pakeiciau kontaktus per nauja pastaciau degima tai normaliai dirbo bet dabar by-bis zino kas yra akumas issikrauna ant mazu apsuku dejau nauja dinama nauja inkara nauja rele akumas banner bike bull ir vistiek issikrauna pravodke pagal shema per nauja padariau ir by-bis tasej kaip buvo taip yra nors gal rele nes jai tik nuvaliau kontaktus ir viskas. uzpisa nuvarai nuo namu kokius 10km ir neuzsikuria tai bl paras ima kad atrodo sudauzysiu ir paliksiu nx

Jei viskas geraj yra pas tave su degimu ir karbu gal akumui jau paskutinios dienosNekaltas

Jei viskas geraj yra pas tave su degimu ir karbu gal akumui jau paskutinios dienosNekaltas

Man irgi buvo tas pats, o labiausiai kai drėgna, tada buvo kalta aukštos įtampos grandis, kol nepakeičiau aukštos įtampos laidų, pypkių tol trūkčiodavo, ir užsivesdavo tik stumiant. Dar vieną kartą buvo kad babinos
pramušinėjo srovę į korpusą, tai apsukau su plastmasinę aukštos įtampos izoliaciją, tai trumpam buvo gerai, bet palijus vėl prakalė.
Kur pramušinėja, labai gerai matosi naktį - tokie mėlyni žaibukai laksto.
Nors dar buvo bajeris, kai visą aukštą įtampą sutvarkiau ir po kokio mėnesio vėl pradėjo trūkčioti, jau galvojau vėl aukštą įtampą prakalė, bet ne - radau pagalį karbiuratoriuje - tai jis kartais kimšdavo, kartais atšokdavo, todėl ir trūkčiojo. Na bet geriau pradėk nuo aukštos įtampos- užvesk naktį - visiškoj tamsoj ir pasižiūrėk. Jei bandysi garaže, tai ilgai nedūmink - galima labai staigiai numirti nuo smalkių.

Nu jeigu zmogus su Jawa nesusitvarko, tai su opozitu bus tas pats.

Java, geras tas zodis Java