Kas dazniau nueina i sona?

Kas dazniau nueina i sona?

Bendroje apklausoje mane net nustebino rezultatai kad moteris savo vyrui dazniau neistikimos.Visada galvojau kad vyrai dazniau keliauja i sona.
Ka jus apie tai galvojate?

Kietas
Kietas

Manęs tokie rezultatai nenusetbino, šiais moterų empancipacijos laikais, kitaip ir negali būti. Kad moterys labiau neištikimos tai nesakyčiau, paprasčiausiai jos dabar labiau neištikimos nei anksčiau Cha cha Cha cha

Ai kad turbut irMoterys irVyrai panasiu rezultatu pasieke sioje srityjeCha cha

As nustebau. Parasyk, buk geras ta statistika… As esu istikima savo vaikinui. Nors esu nebloga. Pats paziurek/

nebloga ,tik veiduko nerodai o kodel,ar ko gedijaisiŠypsena

Pasvarstykim - jei vyras eina į šoną, tą jis daro kartu su savo meiluže, kuri sutikdama t.p. eina į šoną savo kito partnerio atžvilgiu. Gas gaunasi? Vyras arba moteris negali nueiti į šoną vienas/a, nes yra būtinas partneris.

Iš kitos pusės - daug vyrų, įgiję patirties, mėgsta pamedžioti šviežienos, vien tik dėl sportinio intereso.

Ir trečia - į šoną dažniausiai nueina tie, kurių darbas susijęs su kontaktais ir kelionėmis. Labai ileali terpė ir Moterys, irVyrai.

Reziume: nekontaktuokite su niekuo isskyrus bangoje,virtualus sexas iseina
ir nekeliaukime nenuaisim i sona
o jei keliai tiesus kas tada

nerandu to puslapioNustebęs
Atrodo kad Delfi skelbe sia statistika.
Berods neistikimi(is apklaustuju kurie buvo neistikimi) :
Moteris - 58%
Vyrai - 42 %
Bet tai tik buki skaiciai kiek yra tokiu kurie gyvenime neprisipazintu.

Kietas
Kietas

AUSKARIUKUI Paspausk i GRAZINKA33 Šypsena

Faina…

Kietas
Kietas

nieko, jei tiketi…

Logika paprasta- nueiti i sona vienam Vyrai reikia vienos Moterys.
Kadangi siek tiek mokiausi aritmetikos, isitikines kad reikia lygybes zenkloKietas
Statistinis neatitikimas- tik naturali paklaida+ zmoniu paslaptingumasMirkt

susimasciau as ce,ir zinot jei kalbet apie tuos zmones kuriuos pazistu as,pikta(kazkodel buvau isitikinus,kad vyrai dazniau i sona eina)gaunasi absoliucios lygiosiosApakęsApakęsApakęs

vyrui net ir negavus, jis vistiek pasigirs sekme. moteris nelinkusi girtis. vat jums ir paaiskinimas, kodel toks neatitikimasŠypsena

Moterys - 60%
Vyrai - 50%

Na labai abejociau cia del lygybes zenklo.Vienas vyras gali permiegoti su 10 skirtingu vedusiu moteru ir gali buti atvirksciai. o kiti ne. na paziurek dabar kur cia lygybeLiežuvis

O be reikalo nesimegauji gyvenimu… Jauna dar… Mirkt

Šiaip tai dažniausiai į šoną nueina raiši… Jiems sunkiau tiesiai eiti.

Jei ein i sona,tai ein gi nevienas!
Butu 1:1,bet taip,kaip moteru yra daugiau ir puse is ju labai alkanu,taip ir gaunasi,kad jos ciumpa bele…Šypsena)…esi beveik priverstas.Cha cha