kas daugiau jei ne....


kas daugiau jei ne…

…audine

antenos tik gezomobiliu ismislas.

Reik dar antenu, nes dabar bukvaliai nieko netrauks Kanda

antenos Nežinau

tragedija kazkokia,dar palydovines bliūdo ant stogo tik trūksta Cha cha

akujenai Gerai

imontuota palydovine lekste, prisisuka ant galinio buferio, taciau retai sukama, nes avarijos atveju draudimas i zala neiskaiciuos lekstes Liūdnas

*velniop*a tos antenos? ble per tokius idiotus ir visi sako, kad su audinem lochai vazineja Cha cha

grazus usai

kas tie visi? kodel man niekas nieko nesako? galetu prie sviesaforo pasakyt ka nors Juokiasi

rafli tavo audi cia?

tau rafli kaip visada tokiam kietakui tai prie sviesoforo pasakyt. tipo veikt neturi zmones ka, kaip tik atsidare langa rekt ant taves Juokiasi jie siaip pirstais pabado pazvengia ir vsio Cha chao internete kai delioji savo silkiabulke, tai zmones laisvai nuomone reiskia ir cia nereikia pykti, nes visgi daugumos nuomone vienoda Šypsena

baik tu, argi as i toki obuolmusi panasus kad tokias antenas deveciau?? ir apskritai kodel tiki kad cia aubi?

galinis langas dishovai tamsintas, bet is nikelio aplink langus gali but ir bmw E38 arba E39 Nekaltas

o as ne antenas turejau Omeny.

Gryna audi y langus paziurejus, nikeline juostele dar Girtas

ne nu tai jeigu as esu ■■■■■■, tia kodel man to nepasakyt? o kad tarpusavi kalba kad as ■■■■■■, o pasakyt i akis neisdrysta, tai dejau skersa ant tokiu urodu, ten ne zmones ten lohai paskutiniai. jei bijai zmogaus ir ji lochu vadini uz akiu, tai nx kad jis ir ■■■■■■ as nevadinsiu jo taip, vien del to, nes bijosiu jam ta pasakyt. ir siaip, lochu as nematau Cha cha man visi zmones normalus, o jei tua lochai tai tu kartais i veidrodi pasiziurek. man dapizdi su kokia masina kas vziuoja, jo reikalas, nekreipiu demesio Labas

■■■■■■ ar nelochas, bet skonis tavo smarkiai nukrypsta nuorealybes Šypsena maciau siandien tokia a8 kaip tavo, kur ir snukis i nikeli panardintas ir apvadai numeriu ir veidrodziai ir aplink langus ir dar visokiu maximiniu lipaliuku aplink dureles ir ratai tragiski, pas tave bent jau ratai normalus buvo. vos tarpokojo kava nenusiplikiau pamates Juokiasi

nu ir del to jis ■■■■■■?