Kas darosi Lietuvoje? Ir ne tik joje... Baigiame išprotėti?

Zyklon mėgsti gyventi toliam praitimi, tai buvo prieš 20 metų o tai kas nutiko nesenai t.y. vos prieš keles dienas. to Goten Bet tu žiūriu asilas su mobu…radau visų pirma 3 pačius mano manymų žiauriausis LT nusikaltimus.

nieko ypatingo. yprasta nushauti sawo zhmona ir dukra. yprasta susismeigti peily sau y shirdy. yprasta ishprievartauti 13ete. yprasta gimdyti vos sulaukus 14ios. Susipazhink. chia LIETUVA.

Jun1or, nu protinguoli radai 3 o buvo 10? Wajej iswis pagal tavo 1zhinute galima sprest kad iseisi y gatwe ir nusaws tawe ir dar welniai zino ka

o as tau sakau, kad nereikia sakyti jog tampame zverimis, nes tai senai vyksta, tik anksciau niekas neskelbe apie tai… Nekaltas

Šiais laikais aš nenustepžiau jei ir nušautu amne vidurį dienos…visokiu debilų yra…

Na taip tu teisus, ai nežinau man kažkaip žairu ir viskas…

Hmmm… o tu Jun1or zhiuriu kazkodel megsti isisavinti tik blogas naujienas…kokie mes tau zweris…prie ko cia tauta…juk tokiu ziauriu kurie nenusipelno zmogaus wardo yra mazhuma…maza mazhuma…taip kad negalim wisos tautos zwerimis wadint…tu pradek dazniau ziuret i gerus dalykus…juk dar yra tokiu kurie uzleidzia wietaas autobusuose senutem,juk yra zmoniu kurie daro kitiems gera juk yra ir tokiu kurie garsina lietuvos warda is gerosios puses, ir neswarbu ar jie geriausi tinkuotjai londono statybose ar geriausi disko metikai olimpinese zaidynese… o jei bandysi sawe ir kitus itikinti kad cia tik zudynes skerdynes ir blogi dalykai tai tikrai gali nuo proto nuciuozt…

Kaip medalius olimpičiai ima temų yra, o tu radai lyginti žmogžudystęsu senutes vietos užleidimu. Tiesa yra žiauri bet ją priimti reikia. Kažin jei aš sukurčiau temą kaip jaunuolis autobuse užleido vietą senutei ar daug ask pagalvotų kad tai ne flūdo tema? Aš tiesiog noriu padiskutuoti su rimtais protingais žmonėmis, bet žiūriu kuo toliau tuo mažiau tokių žmonių yra šiame klube, vienetai adagio, Zyklon, Alkoholis, miss666 o daugiau? Viska nauji arba neseni dalyviai užgožia su savo vaikiškomis mintimis…

na aciu tiesiai swiesiai durne iswadinai bet neesme…as suprantu kad tai tiesa as suprantu kad tai ziauru…bet ka cia pridiskutuosi…mes esami per silpni kad kanors pakeismumem…tiesiog reikia paziuret ir i graziaja gyvenimo puse… o jei as apie kiekviena dienos kriminala tema sukurciau argi tai nebutu floodas?

Ne aš atves durne neišvadinau, durni yra ie kurių nuomones kaip Goten. Aš nebūčiau kūręs temos apie tai bt kai tos 13 metų merginos nužudimas sadistišku būdų, tas vyras žmoną nužudė ir norėjo 14 metų sunų nušauti…na nežinau žiauru…

Mano isgasdino tai kad vyras nusove dukra ir zmona ir pats nusisove LiūdnasKaip taip galima ir del ko ???

Wa wa jun1or eik kriminalus per lnk ziuret rodo kajp nusishowe Nustebęs

nu tu tai zmogus jumoro jausma turintis;]]

Na taip man irgi ten keista, juk toks išsimoklinęs žmogus buvo, profesorius. to [bb]Goten Ne dėkui kolega mačiau 18.45 val. žiniose Mirkt

kazkokios aiskios nesamones… Nustebęs

Mylek savo artima, kaip pati save

tampa jau yprasta… et…ziauru aisku…

Nu blyn ash pritarsiu daugumai: kai zhiuri tik i blogus dalykus, tai tada ir atrodo, kad lietuviai gyvuliai, zhmogzhudzhiai, kvailiai & so on. Visu pirma reikia pamatyt ne tik tas nesamones, kur per visas kronikas skelbia, bet ir tai, kas gero vyksta. Visu antra - ne pro kur ne baigiame ishproteti. Kitose shalyse tokiu nutikimu buna daug daugiau, tik arba jie per plachiai neskelbiami, arba tiesiog mes to negirdim ir nezhinom, nes gyvenam savo valstybes ir matom tik lietuviu “ishprotejima”.

Nieko cia nuajo,senaiu irgi taip budavo tik dabar gal keli atvejai susidejo i kruva,as manu kad ir skelbti reiktu maziau…Nes ir maziau skausmo auku artimiesiems ir taip ramiau gyveni…Kiap sakoma nematai sirdies neskauda Šypsena

tikria baisu Ne o ir gismtamumo nera Žliumbia