kas čia

kas čia

gal padėsite surasti radiatorių?

Jauciu tafis ant kokiu ratu sedi, niekaip nepaliaidzia, taskos visadiena Cha cha

kad cia jpg’e kazkoks DOB tripas

Visą dieną? Juokiasi Taip stebint, tai min mėnesį nuo ryto iki vakaro ans bangoj visom temom iš visur per visur, dažniausiai iš tautinės šdasklaidos. Aišku, ne mano reikalas ką kaip taško, bet naturalnas klausimas- kada bent dirbt, nekalbant kada gyvent? Ufff

Net negirdėjęs, kad tokia yr Apakęs būtinai ateity aplankysiu Taip youtu.be/AMUKIyy6M1o

kurwa kaij as su tom stroikem zayabalsia pastaroju metu. gal kas susidure- atsirado cia pas mane tokia dizainerska ideja: o jei dusho sienos virs padeklo butu dazytas su pigmentu gipsas ir medis, shiti produktai tai atlaikytu ibb.co/GPXYXwW ? pajameu bet suabejojau. kiek vazinejau po klp, tai lug ir rimciausia grunta ir dazus radou. ble man prie viniliniu grindu Girtas Gerai Juokiasiar be plytkos bbs rainas?

Palys dregme po apacia lentu ir giproko - kai fis pelesis turesi stroikiu tema reikalu per nauja kujava tuchia…

jasna. tepsiu tada izoliacija, ant medzio zalia gipsa ir plytke bus. o lubos sanmazge bent gali buti medines impregnuotos, tada shitu gruntu nuteptos ir shitais dazais isdazyta? istraukimas bus rimtas, ir veiks kartu su ijungta sviesa. Cha cha

Laikys, jei neliks plyšių

ir trecias klausimas- finansiskai dasimesit prie projekto, kad banga nx panaikint, ir urodai stenetu? Cha cha

Su medziu plysiu nepanaikinsi- medis ‘vaiksto’ priklausomai nuo metu laiko,o tikliau- nuo skirtingo oro dregnumo skirtingais metu laikais. Pridedam dar tai, kad toj trobelej (kaip speju) kas kada nori - tas tada ir kaip nori sildo.

a px. impregnuoji medį antiseptiku ir tegu jis ten užsipsa pelyt, pūt, ir t.t. krč pajabat.

svarbu, bangieciai 75, gandonais tik naudokites Piktasa to- ziv, hepatitai, tubikas. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Galima pagalvot, kad bidlos ten nėr Juokiasi

ble ner man jokingeu 'as- Bangietis’ Laimingas Juokiasi Juokiasi Juokiasimusu, Bangieciu- 75 Juokiasi

pypec… Juokiasib angietis… Juokiasi

Aš pvz bangietis Taip nu ir ką, pridurkai? Špyga

a px ką. ir ką? o napoleonas yra? o petras 1asis yra?

Qrvos sėdi dešimtmečiais toj bangoj, varu neišvarysi, bet matai, anie ne bangiečiai Ne ypač tas, kur iš panko tik strazdanas turi Juokiasi tas išvis nypričiom ir tik katukai rūsyne, bet net instagrame savo fotkes dėlioja, turbūt konspiracijos pagrindais Ignoruoju Cha cha