Kas cia?

Kas cia?

Data usage Nekaltas.

Android 4 (ICS) turi integruotą mobiliojo duomenų srauto apskaitą

Your carrier’s data usage accounting may differ Juokiasi.

Nu siaip bent jau pas mane ant tele2 tai carrier visada daugiau MB paskaiciuoja nei mano tel Nekaltas

nusukinėja?

pas mane tele2 ir 3g watchdog skaičiuoja pakankamai panašiai… vat pavyzdžiui šią minutę mėnesio skirtumas yra tik 0,4 MB… o taip yra tiesiog, kad operatorius apvalina duomenis, o appsai skaičiuoja originaliai…

Programų apskaičiavimas ir operatoriaus skaičiavimai niekada neatitinka. Daug geriau būtų, jeigu kiekvienas operatorius išleistų savo programėlę - savitarną, kur būtų galima pažiūrėti kiek išnaudota/liko duomenų.

atitikti tai niekada ir neatitiks, bet visos normalios programos rašo, kad gali skirtis, todėl naudojantis jomis reikėtų numatyti ir sveiką paklaidą…

taip… apie duomenų apvalinimą nepagalvojau… žiauriausiai seniau pamenu omnis skaičiuodavo, kas 100kb, bitė tai sąžiningai rodos viską skaičiuoja po kelis kb, bent jau savitarnoje taip rodo.

Nu as gincyjausi su pildyk klijentu skyrium, nes atostogom gryzes abonento tai neimsi, isimeciau pildyka ir pasiemiau 1gb duomenu men ir counteri nuresetinau, tai viena diena sask isgaravo, pradejau aiskintis, sako internetas jum mokamas nes savo limita isnaudojote ir 1mb kaina ten bla bla, o counteris rodo kad yra nepilni 600mb, bandziau aiskinti sako sistema mato kitaip ir vsio.

naudoju watchdog (paklaida tikrai gana maza), o ICS integruoto nenaudoju, nes grauziai atrodo kai uzsizymiu savo 200mb lenteles apacioje, kuri skirta 5gb Juokiasi

grybauja tokei appsai Šypsenao idėja, kad provaideris savo appsą išleistų apskaitai - visai gera Gerai

cE nokijE ???

O ble, buvo taip ramu, kai Vizon baną turėjo. Gal galit vėl uždėti visam laikui Paplepėkim?

nepažįstu jo, bet va 2 žodžius parašė, o jau įspūdį užteko susidaryt Šypsena

Daugiau iš jo nelabai ko ir sulauksi Juokiasi. Dabar paskaityk dar kelis jo komentarus žemiau esančiose nuotraukose, geresnį vaizdą susidarysi Šypsena.

nu žodžiu trolis, tikriausiai atklydęs iš AB karalystės

o galima jam padarysiu ne visus medicinos standartus atitinkančią medicininę operaciją?

Nežinau nuwilet mane daliwiai Blogai , kur jusu aCakimas apie nokijE ???