kas čia per gedimas(sms- ???)

kas čia per gedimas(sms- ???)

turiu tokia problemėlę su sms siuntimu....kai siunčiu žinutes,ka berašyčiau, vienas numeris gauna toki teksta: ??? (trys klaustukai) Pavargęsniekaip nesuprantu kodėl taip yra? čia kažkos gedimas ar ryšio sutrikimai?

Jei tai gauna tik vienas numeris, tai kaip gali būti ryšio sutrikimas??? Koks tavo ir koks to numerio teliponas?

mano yra bite,o tas kitas tele2... visi kiti is manes gauna normaliai(bent jau kolkas) abu telefonai irgi veikia,kazkokia nesamone tiesa maniškis telepončikas senas trantas- nokia 3310

A pas ji gal dar senesnis Cha cha

skombyk pagalbas nemuokamu numeriu nieka ner paprasciau

na čia irgi nemokamai galima paklausti Juokiasidėkui už patarima,paskambinsiu kitas telefas irgi jau nenaujas,bet man tiesiog idomu kuris is ju sugedes?

tai pardouk kokiam nevykeliou sava sena telefuona, ir perk nauja ok?

nevarykit ant 3310 ! nepriekaistingas telefonas

tai nežinot,negirdejot,nebuvo jum taip pasitaike? ai,tiek tos Mirkt

Buwo buwo..Kadajsiaj turejaw 3310,wiena is pirmuju,o draugelis turejo 302 alcateli,taj wat jam is manes pastowiaj smsaj su klawstukajs atejdawo jej siunciaw..Nuejaw i mobiliaku tajsykla, paklawsiaw, pasake kad raidziu kodawimas nesutampa..Wot ir visx..

Mano kaip eksperto nuomonė ir išvada tokia: nesutampa tavo ir jo telefonų raidžių kodavimas Taip Šypsena

dėkui,viskas dabar man aišku..pirksiu nauja telefona Taip

Aisq tu gali pirkt nauja,bet kolkas tu gali pakejst kodawima pati..Praneshimu nustatymore yr tox meniu punktas, tik as neprisimenu kox kodawimas..Rodos standart wadinasi..Pabandyk..Parashyk jej gausis..

ok.pabandysiu Labas rezultatus veliau parašysiu

nustačiau automatini ir suveikė Taip ačiu labai,padėjo