kas bus iki ryto

kas bus iki ryto

kas man kapa palaikys iki ryto darbo laikas greiciau praeitu…

iki 08:00 as busiu tikraiPavargęs

egis, tu žiaurus…

o tai ka veiki taip ilgai prie kompo irgi dirbi???

as sedesiu koreaguosiu servaCha cha

paskui viena is kompu sutvarkysiu ir sulituosiu mobilka kazkas atsilitavo blogai veikiaCha cha

jei spesiu anksciau tai eisiu guli guli jei ne tai sedesiu iki rytoŠypsena

oi ne tikrai ne, nepalaikysiu tau kompanijos, naktis - laikas miegot! Šypsena

GRACIA taigi rytoj 17 val. valgom. as gi dar darbe sedziu

McPie tu ka kompus tvarkai???

o kas bus 17 val? o visa nakti nesiruosiu valgyt Šypsena negerai Šypsena zinau, kad sedi darbe, bet jei jameesi tai ir dirbk Liežuvis Laimingas

kuom?

bliamba kaip man per ausines muzonas kala - pavydekit labai cool!!!

agaCha cha

pas mane ju 8Cha cha tvarkau ir netik kompus dar savo mobiliakus(daznai keiciu arba zaidziu su plytom Cha cha ) tvarkauŠypsena

useik i mano profilius ir paziurek i foto IT klubas taip mano staliukas atrodo vat pats maziausias kompiuteriukas parejo ji ir tvarkysiu(suknistas laptopas Cha cha )

http://www.banga.lt/admlt/2user.show/76808-=(733098086

neblogas staliukas ir as prie tokio pasedeti noreciau

nu tokia kasdienybe man jau igrysta patirties yra reik man ieskotis darbo kompiuterineje Šypsena

na sprendzian apie tai kad dvieju kambariu bute yra 8 kompai tai pas mane yra mini kompiuterineCha cha

nu geras

tik vat laiko ner kada dirbt dien aunivere sedziu nakti mokaus ir beveik nemieguŠypsena

vaiksciojantis lavonas na cia tik taip kol egzus laikauCha cha

o siaip vasarele reik kokioje kompiuterineje isidarbint administratorium programuotoju ar technikuŠypsena

laimei greit nusipirksiu didesni telika ir pakeisiu, nes tas kur dabar pajungtas prie kompo tai leva rezoliucija tempia pirksiu 100 refreso telika vot tada filmus ziuret bus malonumas o kol kas dziaugiuos puikia creative 5.1 garso sistema su creative5.1 garso ploksteCha cha

tai davai pirmyn dabar tokiu reikia

tokiom akim sunkiai sekasŠypsena

Pavargęs ziuriu viska suprantu bet taip tingiu!

Cia tipo tarpusavio pokalbisŠypsena