Kas atsitiko kompiuteriui (sprogo, pasmirdo, nereaguoja)?

Kas atsitiko kompiuteriui (sprogo, pasmirdo, nereaguoja)?

Kas galejo sugesti? Situacija: 1 diena iki kol reikia atiduotio kursini ir… pasitikrinant teksta staiga kompas pats issijunge. Bandau ijungti - nereaguoja. Davai greitai nuardziau skardas, na ir nieko nematyti, tada kazkaip dar pabandziau paspausti maitinima, tai keleta kartu paspaudus uzsikure, taciau po sekundes pasigirdo sprogimas (pradziau nesuporatau kur) ir pasigirdo toks neaiskus keistas darselis besikraunancio kompo (lyg pypsejimas). TaI GREITAI ISRUBALINAU is el. tinklo. Tada pasijaute svilesiu kvapas, kuris sklido is maitinblokio. Po poros dineu pasiskolinau kompa is draugelio ir panaudojau jo maitinbloki vietoj mano, tai is pirmo zvilgsnio viskas OK, bet kai kompas uzsikrove, desktopas buvo ne toks koki palikau, t.y. ikonos kai vandens zenklai, nors pele vaiksto, taciau vaizdelis nereaguoja i nieka (nei ples spaudinejima nei klavisu). Galvojau, kad videske isejo kartu, bet ja idejau i draugelio PC susinstaliavau ir viskas gerai. Ka jus manot. Mano nuomone sudege maitinblokis ir “susprogdino” motina IR KODEL taip atsitiko. PC neturbintas Duron 950, maitinblokis buvo 230W.

tikriausiai busi teisus… o priezasciu gali buti daug o gali but tiesaiog, kad parejo maitiakas… o siaip pabandyk perinstaliuot. issiliejes vaizdas tai pagrinde siaip del video ar monitoriaus gali but, bet gal kur koks laidas ar takelis apsvilo ir ant motkes ar dra kur :confused:

Monitoriui viskas gerai, nes dabar prie jo prijunges kita PC Ar tokiu atveju galiotu garantinis?

Tai kad pas tave jau gan senokas kompas kaip supratau, tai vargu ar bebus likęs garantinis.

greiciausiai maitinimo blokas. o del kit be apziurejio nepasakysi, nes reikia testuoti…

3 metai kompui bus 2005 vasari, todel ir noriu suspeti i traukini Cha cha Kazin ar prie ko nors neprisikjabins

Na tada gali vežti. Jei klaus ar turi UPS’ą, tai sakyk, kad turi, jei klaus ar elektros įtampa šoliuoja, sakyk, kad ne. Jei bandys kratytis tavęs - grąsink vartotojo teisių gynimo asociacijom, inspekcijom ir t.t. Laimingas

Uzjauciu bet man dar blogiau buvo po tokio maitblokio sprogimo nei viena detale nebeveike ir hdd visa informacia uzluzo ir net ramai susvilo.garantinis buvo pasibaiges tik cd rw irenginiui dar galiojo tai pakeite be problemu

As labai meldziausi, gal todel man taip neatsitiko. Uzjauciu ypac del HDD.