Kas apmoka saskaitas?

Kas apmoka saskaitas?

as savo saskaita bare megstu apmoketi pati, bet daugelis vaikinu del to isizeidzia.Kaip jus suprasti? Taip vadinat mus isnaudotojomis, o paskui isizeidziate…???!!!

nex.ui boboms is viso po barus vaiksciot. Sedekit namie prie puodu ir nebus problemos.

as kartais moku, kartais mano vaikinas, o buna ir taip kad mokam kiekvienas uz save. Nekaltas

Laimingas

siaip visada moka vaikinas, bet kartais pasitaiko kad jam pritruksta, tai tada as primoku. Kai istiesu esama gerais draugais- galima susitarti!

nu nesamone… isizeidzia, kad mergina pati savo saskaita apmoka…???

Ta nuostata,kad vaikinas visada turi apmoketi merginos saskaitas yra sena, kaip shis pasaulis ir ji taip giliai mumyse isishaknijusi, kad sunku pakeisti pozhiuri.

Man yra ne karta buve, kai mergina susimika uz save-keistas jausmas, bet prie visko prisitaikoma-reikia keisti pazhiuras ir nebuti tokiems konservatyviems. Vot Laimingas

jei mergina nori pati apmoketi,prasauNekaltas
bet dauguma tik sedi ir akutes vartoNekaltas kai sakaita pateikiaCha cha

Teisingai daro GeraiCha cha

kai busim ES, mokesim kiekvienas uz save, arba panos bare mokes uz bernus(Kaip Lenkijoje)

nepriklausomos merginos pozymis Cha cha

o man visiskai nesvarbu, kas apmoka saskaita. As visada pasiulau apmoketi, taciau jeigu mergina PRIMIGTINAI su tuo nesutinka, tai visada prasau Cha cha. Ir mes tikrai neisizeidziame Ne Tūsas Kietas

Lenkijoje ???

o kas cia teisingo?ka vyrukam bapkes is dangaus krenta?
Nedar jei savo merginos sakaitas apmoket tai cia kaip ir normalu bet visu su kuo eini alaus isgert tai nemanauBlogai

jei tai pirmas pasimatymas,ar neseniai pazistami,tai noriu,kad kiekvienas uz save moketu…o jei santykiai ilgi,tai kartais vienas moka,kartias kitas…krc bendri pinigai jau pasidaro Cha cha

supranti isnaudotoja to kuri tik moka imti, ir nieko neduoda.

[quote]Playlife rašė:
as savo saskaita bare megstu apmoketi pati, bet daugelis vaikinu del to isizeidzia.Kaip jus suprasti? Taip vadinat mus isnaudotojomis, o paskui isizeidziate…???!!!
[/quote]

Nė velnio neįsižeisčiau.Nekaltas Galėtų ir už mane Alus apmokėti.GeraiTaipGirtas

Cia kaip toj reklamoj: "jie apmoka" Juokiasi
dazniausiai apmoku as, bet tikrai neisizeidziu jei ta padaro ir mergina, tiesa tokiu atveju mokam per pus Šypsena

Tai niekas neprašo visai šaikai, bent jau savai apmokėtum…Flirtas