Kartingas

Marchela > uzdirbu tavo ziniai,ir suprantu,tai as ir nesakau kad tu daug uzdirbsi,bet tas kas organizuoja tikrai tures pelno,antraip neapsimoketu daryti Mirkt

bet uztat ant geros desros ir ant geros duonos Klasta

BYTWA> rasyk kai surinksi PM, suderinsim tikrai Mirkt

ok Mirkt

Vizon tavo profaila su tatuiruota kiaule ir maseraciu zinau puikiai Cha cha Cha cha Grazus gIvunelis Taip Daug geriau uz ta buldoga kur turi Taip

UB> as ten kitais tikslais, pinigai mano visai is kitur eina is valdisko darbo. O jeigu zinotum kiek investuota, tai butu gerai, kad bet per 3 sezonus ant nulio iseitu Mirkt

P.S. www.agkartai.lt (kolkas tvarkomas (per nakti) ) Cha cha

Marchela > tikiu

Uzmusiau_boba™ neblogaij isnagrinejas mano profaila Klasta kazin ir mano iksa gal sekioji ??? Klasta Žliumbia a nukniaukt bandisi ??? Piktas Ne

atleksiu ir as isbandyt, keli simtai metru nnuo namu Šypsena atsibodo jau aukstadvaris, nebepasigerinam laiko Šypsena)

lek lek tai gal dar prisiplosi Klasta o tai reiks paskui farsa nuo zemes rankiot Klasta Ufff

Vizon > varysim i Kroatija su tavo Iksu Cha cha Pavezinsi Cha cha

gerai reik ir man varyt miegot,nes po to uzp!sa kai atsikeli po pietu,pramiegojes puse dienos,jauciuos po to kaip koks pagiringas Cha cha

e blt Piktas viska tu zinaij Kanda is kuuur ??? Piktas aCakik !!!

labanakt dalyviai Labas

BYTWA labanakt Labas

davai Klasta o as einu ieskot paparcio ziedo Klasta tikiOsi su iksu neuzklimsiu Klasta

Vizon - zinau Taip Kai tu per naktis neturesi ko veikt tu irgi daug visko suzinosi Juokiasi Juokiasi

viskas aisku tu is strukturu Taip Gerai Taip Klasta

Vaziuok,tik ziurek kad po to rastum kur Iksa pastatyt,zinai gi kad sunku ten pas jus vieta rast Nežinau