karoce mergos kai gaunat argazma a nors padekojat a?

Tomzykai nu nesijaudink ir nesinervink tu taip, kada nors gausi Valstybini apdovanuojima uz tai, kad visas kaimo kabilas patenkini ir suteiki joms galimybe patirti didziausia stebukla O-R-G-A-Z-M-A Gerai Cha cha

nedekingos kales

tai tada turetum taip Gerai rasyti Mirkt

Pala pala… O tai ka galvojat kad merginos nevargsta, kad vaikinui butu gerai. Iš jusu puses irgi galima butu isgirsti kartais maloniu ir svelniu žodžių ir pagarbos, nes gaunat ko norit ir viso gero.

zinot kas mane uzknisa,kai po viskam ,nebeturint jegu net kvepuoti tave tardo ,ar tau buvo gera…na tada kyla didziulis noras pasakyti o jes o taip man buvo labai gera aaaaccciiuuu tau Juokiasi

bet tai zmogeliui kiek reikes vargti kol patenkins “Vysa kaima kabilas” Juokiasi

nebent tam kaime tik dvi baisiausios liko, kuriu neisveze i vokietijos ****yna Nekaltas

Man dar nei viena nepadekojo. Ne Piktas

Mdas…O jei mergica apsimete?

tai faktas kad apsimete Šypsena bet visteik jei apsimetineja tai turi apsiemsti iki galo ir padekoti Šypsena

Nu o tu jai aciu ar pasakei?

tai blemba nesimylek tik misionieriaus poza Cha cha Cha cha Mirktreike kelti ta savo partniorka ant virsaus ir pan Cha cha Cha cha Juokiasi Juokiasiir dar… o tu jai pasakei aciu?

as ja visaip…ir suniu,bet visteik kelenus skaudejo, oamn aciui nebuvo pasakyti uz ka…o jei buvo uz,net jei ir vaidino tai tegu vaidina iki galo ir padekoja

o bebriuku nebandei? Nekaltas Nekaltas Cha chadaryk taip, kad nereiketu panai vaidinti Nekaltas Nekaltasar nesugebi? Nekaltas

sugebu ar nesugebu cia nemano problema,cia paciai kabilai negerai kad argazma negauna,cia jos prablema,tegu eina pas daktarus

sex turistas Veee

vat kad ir tavo problema… cia abieju. nepastovus santykiai… ir pan. nesigilinsiu ir neissiplesiu.

as savo darba padarau iki galo,o ar ji kazka jaute ar ne cia jau neamno problema…patik kalta kad pi ze pratam pyta…

Nu susirask gi tu kada NORMALIĄ mergina… nu kiek galima su gyvulėm Nežinau

Ziauru vienzo,gal gumine nusipirk,tada bent jau nebus pikta,nes zinosi,kad aciu net ir negali pasakyt Nekaltas