karoce mergos duodat paciupinet uz savo bumbulu o as duosiu uz savo bumbuliuku

niu tomzykas vel apsireiske… smagu…

karoce,trumpai ir aiskiai Cha cha Juokiasi

gaila kad sikart priesistores ner Nekaltas

As galiu parasyt Juokiasi. Gal pavyks Nekaltas: Ai karoce, ar jums taip buvo nutike, kad per viena vakara dvi krakadilcikes ir ziurkikes butu padure? ati mano istorija- vakar sms’ais susitariau su ziurkike susitikti ant balto tilto kazkur 7- na tipo, jauans verslininkas, tai merga i bara nusivesiu, alaus padarysim… Tai va, isoku i savo nuliovus treningus, kur pirkau pries pora dienu uz visus 15 litu, uzsidedu striuke is ten pat- atrodau zjb bicelis. Na aisku ir dar grandine is gariunu bei mano nuostabusis nokia 3510 telefas rankoj. Na, kadangi zadejau kabila vestis i bara, tai pasiemiau visus savo pinigus- cielus 20 litu- primeciau, kad turejo uztekt dviem mergoms, vistiek pats nebuciau geres, bo paskum nestovi Nekaltas. Atvarau prie balto tilto kazkur tai apie 7a vakaro. o susitarem tai susitikt prie Mambo klubo, nu ten, kur Bara filmuoja. Tai galvoju, galesim pasedet, padarysim kokio alaus ir galesdim braukt pas mane, bo kambariokai namo i kaimus isvaziavo. Tai va, bl, laukiu-jau po septyniu, jau ir puse astoniu, o kabylos kaip ner taip ner. As jai nusiunciu sms- ana neatsako. Nu kadangi pas mane saskaita beveik tuscia (as gi tele2 klientas), tai neskambinau, galvoju aik tu n…, bus tu mergu. Tai nesulaukes sitos, nusiunciau sms kitai kabilai- pas mane ju telefone daug numeriu privesta- kartais susirasinejam per BTV naktimis. Na ten, toj laidoj, kur sms uz lita. Brangu, bet investicijos atsiperka greitaui- parasai sms ir gauni kokiu penkiu kabilu ir krakadilcikiu sms, tai po to svarbu ju vardu nesumaisyt. bet apie tai kita istorija. Nu tai va, susitariau su kita susitikt apie 10 vakaro. Nu, as vel uzsimetu savo treningus, pasiimu telefa, grandine ir vel laukiu prie balto tilto. laukiu laukiu, jau po desimt, o kazkaip ir saltoka. Nu i nx, nagai visai susalo, bo bl pirstiniu nespejau nusipirkt, bo Humanoj kazkaip jas greit ispirko. Tai kazkur tai po desimt penkiolika, ta kabila atrsiuncia sms- tipo mama is namu neisleido. Tai galvoju, nu i nx kas per malalietka, jei is namu iseit negali. Tai vat ir jums patariu- nesusidekit su malalietkom, bo tolko is ju- jokio.

pas mane maziau,bet teigiamas…

ke ke…70% tai ir buvo…

Apakęs Apakęs Apakęs

da vienas tomzykas

cia jauciu uzkreciama, sitokia maniera Juokiasiitariu toj atsiras klubas against krakadilcikes ir ziurkikes Kietas

Nothing personal Liežuvis, tiesiog paskaites keleta Tomzyko romanu ir pats gali nesunkiai suprasti bendravimo maniera arba rasymo stiliu, taigi paskui reikia tik siekt tiek laiko ir vualia Cha cha.

Baik tu Drovus. Kur jau ten man… Drovus

To buvo galima tiketis Juokiasi

ir as pasigedau Žliumbia

labas bjaurybe Kanda Ignoruoju

tu ir gi negrazi Labas Liežuvis

bl tas floidas ■■■■■■ nx…ka tau pripaskojo bl ka cia svaigsti,

vargas su mazutem … Taip Taip Cha cha

idomu kas mazesns is musu Liežuvis

vertinant pagal ugi… be batu mazesne tu… su batais… ziurint kokie batai… Nekaltas Girtas

na, oik, einu miegot, nes galva skauda Nekaltas