Karabinai - Diaboliqui

Karabinai - Diaboliqui

Dar tokios konstrukcijos nemates, ar patogu naudotis? Cia apie karabinus zuviai maut

Cia varzyboms pasiruosei? Ziurek, kad nepritruktum Cha cha

Dar laiko yra, pasidarys daugiau Taip

naudotis patogu - atsmauki spyruokle ir psio, atrodo patikimai - kaip bus praktikoje - matysim Nekaltasapacioj kampe karabinukas ant pavadoko volframinio - labai patiko tokia forma Taip

Aš irgi tokį šiandien už 10 lt nusipirkau. Liežuvis

O, man irgi reikia tokių karabinų, kur parovei?

geras - ir kaime ir mieste - kainos tos pacios Cha cha

tu kur kampe apacioja - pavadeliams? fabuose Lydyje Taip Gerai

tokį jau naudoju žuviai prikabint…nu visai nieko,patogus ir lydekos laikosi.Tik kokio dydzio islaiko nebandziau…

Tiesa, mokėjau 9 lt - man ten 10% nuolaidą taiko. Cha cha Liežuvis

limoon - snektelejau su pardaveju - sake tie skaidrus pavadeliai - kuriuos turi - labai neblogi - bet jei lydeka uzkabins ir staigiau per dantis perbrauks (taip kaip tu braukei Cha cha) gali nupjaut Taipvk_ Liežuvis

Paprastas valas irgi neblogas, bet jei brukstelsi per lydekos dantis - gali nupjaut Cha cha

2Alvisk…aha,jau pradėjo burt nesąmones,tipo lydekai pasakysi,kad tu smarkiai nebrūžink,bo gali nupjaut…

e, nebrezkit - tas pardavejas neturejo tu pavadeliu - ne reklama buvo, zajabys bicas jis - akva gerulia irgi turi - pakalbam kartais Liežuvis

blin,rytoj ieskosiu kru atskirai parsiduoda karabincikai NekaltasSian 2 parduose buvau-nebuvo Ne

diaboliq - nusipirk sita sistemele - karabincikas gausis kainuoja 2 lt - nemanau kad pigiau rasi?

čia kilpos kartais ne žmonėms? Cha cha Cha cha

sita sistemele geresne,bet blogai,kad ant paprastos virves viskas kaba NekaltasJauciu reiks nusipirkt kita sistemka ir dapirkt tokiu karabinciku Taip

kuom tau blogai kad ant paprastos virves? Nekaltasnu jo ant metalinio lenciugelio kruciau atrodo Cha cha