kap cia suprast?

kap cia suprast?

seafrance.com/cs/sf_resources/jsp/SiteCrisis_en.jsp?packeda rgs=site%253DSF_Pax_Co#

www.snoras.lt Cha cha

perpigus irkluotojas buvo, dabar kurmiai isvis pasikels ant babkiu, bazaras dabar, kad lengvos eilutes pakrantese, kazin kas bus link kaledu

dar tas DSFC ar koks ten visalaik man pigiau pasiulydavo

geriau papasakokit kaip is svedu persikelti ne gruodzio vidury? bilietai jau tik nuo 12 d.

skambinu ir klausiu, ar ne klaida?aliba.lt/toshiba-40tl838g/p66621sako: ne, viskas gerai sakau: matyt, ne viskas gerai…oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/toshiba-40tl838. bhtml ?from=ceneopaskolu moketojams primenu, siandienos kursas 0,77836

Matai, obuoly, kad parsivezus parduot tv cia legaliai, reik mokescius sumoket, del to kaina kyla, bet tu obuolys, nesuprasi

matai, namini pauksti, su skiautere per visa nugara, as nezinojau, kad lentkai mokesciu nemoka, kad pvm’ass pas juos didesnis, o tuo labiau nezinojau, kad jie ju neatsiveza, o is dangaus krenta, ir del to kaina leidziasi

as, manau, kad bura su dviraciu miega Taip Parasyciau kitaip, bet bijau, kad baigsis kaip plintusui Pavargęs

2494*0.77836*1.21=2348 ir cia tik paskaiciavus pvm, dadek pajamu mokesti, ir koki antkaini gausi?

tu skolitu protu dabar zulini? ar tik man vienam cia gaunasi 1941lt (bruto) nes NETO pirkimo kainu mano bumbulas niekap ismastyt negali, ir niekaip nesumastyciau pirkt is mazmeninko ir dar pardavinet mazmena, bet… as ir ne paukstis

dalbajobe, pvm dadetas, akis prasiplauk

bura tau siule pradzioj atimti lenkiska pvm ir tada pridet lt Drovus

pirmadienis, ner ko noret, o be to, labai panasu i tautinius verkslinykus

arba dalbajoba trinam, arba bananai v studiju Girtas

triukt, o kam jy atimt, typo jei uzsenietis tai pvm moket nereik pardavejui? Cha cha Cha cha Cha cha

tai aisku, kad atimam pvm, ji sumokes pirkejas ant lt rinkos, bet zinant sugebejima skaiciuot iki 35000 per metus, as jumis nebesistebiu

drakons, gal tu verslo nedaryk Cha cha

Apakęs Apakęs nu… o kodel paskambinus i VMI ir paklausus, ar cia teisinga, kad moku dviguba PVM (uzsieni ir cia) pasake, kad viskas normaliai, taip ir turi but? ar bura protingesnis uz VMI? Nekaltas