Kamanes gywenimas

Kamanes gywenimas

Tai man l. Patinka kamanės, nes jos pūkuotos Myliu ir naudingos, tik norėčiau paklaust ir pasitikrint, ar jos nemiršta įgėlusios ???

Nemirsta. mirsta tik bites Mirkt nes pas jas geluonis kaip ir nelabai gerai itvirtintas Cha cha

Atrodo tokios mielos tos kamanes

ir kuo gi jos tokios naudingos? Cha cha

jos dulkina ziedus, da kruciau nei bites Šypsena

ir jos retai lenda prie zhmoniu Šypsenalabai fainulkos, ne to kaip shirshes Baisu

man atrodo ju straubliukas ilgesnis uz biciu tai jos gali apdulkint pvz raudonuosius dobilus, kuriu, rodos, bites neapdulkina, nes paprasciausiai nepasiekia medaus. jei klystu, prasau pataisykit

vabzdziai mes kaip vabzdziai Juokiasi, na aisku kiekvienas i kampa ispraustas ikanda. bet siaip skraido sau ramios ir pukuotos masto kazkatai sau, ir labai draugiskos Drovus

o man vabzdziai nepatinka Baisu nors…kamanes tikrai mielesnes uz sirses Taip

kaj nieko nedaro taj mieloz, bet jej ykastu taj ri wisas mielumas ishgaruotu… Veee V.V

o kam mus erzinti? Juokiasi

man jaunysteje buvo ikandus, bet as jas vis tiek Myliu

erzinti taj nebootina, bet mazha kas gali atsitikti…ot pajimsit ir ykasit… V.V Nežinau

Pamaciau tema apie kamanes ir nutariau cia paviesinti istorija is savo kiemo. Reikalas tame, kad niekada gyvenime nemaciau tiek zuvusiu kamaniu kiek siemet. Na, budavo - tarp langu kokia istrigusi nusibaigia… Bet siemet kasdien savo kieme randu po 1-3 nugaisusias. Ir cia tik ant saligatviu. Zoleje nei neziuriu. Naujiena tik tokia, kad siemet pas mane priaugo tokiu pusiau laukiniu geliu. Aukstu geliu - gal 2 metru uzauga. Jas gavau is draugelio, kuriam atveze kirgizai. Fioletiniais ziedukais. Nekaltas Gal sakau nektaras nuodingas? O jei ne tame kampas, tai nuo ko jos kaip niekada visa vasara zuvineja pas mane?

Velnias zino nuo ko taip mirsta jos Nekaltas

gal rimtaj geles nuodingoz… nors bishkhy nesmaone bootu… Nežinau

nekasim mes nekasim, ypac bangieciu Šypsenakazkada ikandau viena kai tik atejau cia Drovusbet pats kaltas, nu kam negraziai kalbeti Nekaltasna bet paskui neprasidedu su tokiais, siaip mes labai draugiskos.

kad tu draugishka taj tikiu, bet ar joos wisos tokios…? ^^ Drovus

o pukuota ???, as tai, kai pamatau kamane, butinaija paglostau Šypsena