Kam reikalingas papildomas refreshas, paspaudus \"Back\" klavisa?

Kam reikalingas papildomas refreshas, paspaudus “Back” klavisa?

Anksciau ieidavau i tema ir gryzdavau atgal su back klavisu. Dabar gryzta ir is karto daro puslapio refresha. Kam jis reikalingas? Naudojami papildomi resursai (itariu, kad nemazi) ir vartotojui nepatogu - ilgiau laukti ir jei buvau praskrolines puslapi zemyn, vel atsirandu pradzioje. Labai nepatogu palyginus su tuo kas buvo anksciau.

Man tai viskas tvarkoj nereikia po back mygtuko paspaudimo jokiu refresh’u spaudineti

As irgi nespaudineju, parodo puslapi, koks buvo anksciau su scrolu ir iskart automatiskai daro refresha ir grazina i puslapio virsu.

Naudokit Tab’us (jei naršyklės palaiko) ir nereikės jokių back’ų

tavo narsykles cache ant 0 nustatyta, tad ir atnaujina po kiekvieno back

Tai kad ne ant nulio. Dabar pratryniau visus cache failus, bet rezultatas tas pats Liūdnas
Kaip suprantu ne pas visus taip yra?
Bet pas mane toks efektas tik bangos puslapiuose, kitur ne!

O kas tai yra? As naudojuosi IE.

Netscape/Mozzila/Opera turi tab’us. Tai toks dalykas, kai viename lange gali dar kelis langus atsidaryti. Žodžiu tikrai patogus dalykas

Nors mane tai ir nelabai užknisa, bet deja yra taip kaip yra - refreshinam ir apkraunam tinkla ir bangos serverius. Matyt nuo to bangos adminai orgazma gaudo.

baik Cha cha
mano senolis kompas su nzn kuria IE versija nedaro refreshu. tarkim perskaitai visas privacias zinutes, nueina "back" o tau vel mirxi kad yra naujas privatas Cha cha
gal pas tave auto update?.. o gal proxy nuemei?.. jo, manau ce proxio klausimas Taip

kal del to kad neivyktu laidu ar nebutu sukciaujama kazkas tokio manau…Nekaltas

Naudojuosi Opera Gerai ir ji nedaro jokiu refreshu po Back, IE man visada refreshina labai uzhknisa, o jei dar inetas stabdo tai savsiem Blogai