KAM NEPATINKA FORDAS ???

KAM NEPATINKA FORDAS ???

VEL ZALI PRAKISO, SPEKIT KAS LABIAUSIAI DEL TO KALTAS, KAS KITAS JEI NE FORDAS, TAI SIULAU SUDAUZYT DAUGIAU AR MAZIAU VISUS FORD MARKES AUTOMOBOLIUS, PAGALIAU ATEJO EILE IR JIEMS, NEGALIMA GI VISADA ANT OPELIU VARYT. BET DEJA PRALOSE…LiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdna

Tupa tema!

MAN NEPATINKA! NEPATINKI IR TU, BET KA PADARYSIU? BEJE, KITA KARTA ZINOK, JOG YRA MYGTUKAS CAPS LOCK!!!

gal jums zalgiris nepatinka man tai patinka kai ir pralaimi, dar laimes kita karta ,bet fordus reik dauzyt uzteks opelius skaldytCha chaCha chaLiūdnaLiūdna

negali pykt gerai pavare zaliagiris kaip ir visada savam stiliui luzeriu saikaCha cha
o forda rytui reiks nusipirktKietas

Fordo pravarde - Tasmanijos Velnias. Skelbiam kara Tasmanijai!

nu reikejo tiketis fordo suzibejimo tik gaila kad su zalgiriu jis suzibo.

as ir nacistas bet kiek kitokiu paziuru
cia sporto forumas ir zmogu reikia vertint pagal jo zaidima o ne isvaizdaBlogai

rytas ji nupirks jai neikas reiks primest

Alga laikrasciais mokes?

Geras zaidejas tik kad pries ZALGERILiūdna

taip visada bunaKietas

Uz kokius pinigus Cha cha

Durna tema!,koks autorius tokia ir temaTaip

KA padarys durnas autorius dudurna temaTaip
Kietas
Net savo vardo normaliai neusirso "Vitoldas"
paimta is jo anketos

Gerai pavarė? -26 taškai skaitai gerai?
Tai kiek būtų minus kai blogai?

Piktas

fordas geras zaidejas. esu patenkintas ziurovais, kurie susiprotejo zmogui paploti uz nerealu zaidima. nors zalgiris ir leido jam metyti, taciau taiklumas zveriskas Apakęs
gaila, kad pries lietuvos komanda pasireiske… Nustebęs

is kur tu istraukei kad jam ten kas plojo? bent as tai nelabai tu plojimu girdejau tik visokius komentarus kad jis bezdzione ir karts nuo kartu suksnius bliamba ford.

girdejau per telika, kai po paskutiniu 1 ar 2 metimu jam plojo. berods ir po turcano dejimo plojo. klystu - pataisyk. gal telikas ne tas bangas pagavo

p.s. o ant fordo nera ko varyti - zmogus dare savo darba ir tiek. nors ir sirgau uz zalgiri buvo grazu ziureti i jo show