Kam dar be manes patinka SAKRAMENTO KINGS?

Kam dar be manes patinka SAKRAMENTO KINGS?

Ne man…nepatinka ju zaidimas per daug pasikele( ten pasikele 7 zaidejai o lakers tik 2Šypsena))))

as sergu uz skramento kings nuo 10 metu ir sias metais jinai laimes nba cempionu ziedus

na kodelNekaltasjuk ten tik 2jugaj,P.Stojakovis ir V.Divas bei vienas jugas turintis turkijos pilietybe H.TurkogluNekaltastad taj tikraj negalima vadinti jugoslavu komanda,juolab kad komandos lyderis ira amerikietis C.Weber,bej neblogaj losiantis siuo metu M.BibbyNekaltasnu krc,uz ka norit uz ta jus sirkitCha cha

Zalgiris foreverCha cha

nu sirgti uzh kingsus, tas pac kas už jugus Šypsena

nepatinka kings as tik uz blazers

Uztenka tuos Lakersus dievinti Piktas ten perauges, pasikeles bezdzione ir krepsinio vunderkindas. Isimk viena ir nebelix komandos. Visi kiti zaidejai- statistai aixteleje. Kings ir Mavs naujos komandos vadybos vaisiai. Komplektuojama mazdaug is pajegiu zaideju. Tas ir zavi kad jie nevergauja vienas gorilai. Kings realiai pretenduoja i champu ziedus. Galim kirsti lazybu (beje jau pastatciau uz Kings 100Lt Top sporte) kad Lakers siemet lix be ziedu.

As jau kokius 5metus sergu uz New York knicks,ir toliau sirgsiu tik uz juos,bet sy sezona jiem ziaureai nesiseka,ir ble nervina tas kad Marcus’a Camby pries sezona ismajne y A.Macdaysa,o tas ble visa sy sezona nesuzajde nej vieneriu rungtyniu del traumos,o tajp truksta auksto zajdejo po kasiu knicksams bleNe

Pritariu, Lakers Kobe zhaidzhia… Ir dar kaip zhaidzhia…Cha cha

Na ir kas? Geru klubu daug, bet man gerokai idomiau, kur lietuviai zaidzia. Dar Washington rupi, o kazkokie serbai tai man nei silta, nei salta. Zymiai idomesne komanda LAL.

sacramento… unreal team, Apakęs

Labas

zianu kad nelabai garsus klubas as jau juo seniai domiuosi kai dar nebuvo tokie ryskus kaip per paskutinius kelis metus sustiprejo ir daugiau maziau visiems y kaulus duoda.gaila kad laimingo atsitikimo deka pernai gavo nuo Los angeloLiūdnas