Kaledu dovanos cccp

Kaledu dovanos cccp

Ko gero dauguma dalyviu teke vadeliot toki aparata :grin: tik batareika nervuodavo kai nusesdavo

is tu zajabysbaskino.me/films/biograficheskie/4384-donni-brasko.html Gerai

Nu. O apie kokią batareiką nusėdusią kalba ein, kai mūsų vaikystėj šiti maskaradai buvo su pedalais? Ufff

Neteko vadeliot, tevai neuzdirbdavo tiek…

Aš tai minamą pamenu, darželyje buvo. Dar ir medinius žaislus pamenu Girtas

taigi jaunimo sode tokiu nuoma buvo

Kaime jaunimo sodo nebuvo Juokiasi

Buvo tokie azlk gamybos, minami pedalais. Apie baterijas pamirškite, buvo tik kronos ir tos baisiausias deficitas Cha cha Dar plokščios, liežuviu talpą tikrindavome Cha cha

Aha, pamenu tas Sirius batkes

Batareikos Juokiasi Ubags, 2 batareikos būdavo jose- kairė ir dešinė Cha cha

dedavosi i jas batateikos faroms, o budavo ir milicine versija su migalke

Cu, jokio batarkių deficito nepamenu, nu gaal rečiau būdavo aa tipas, o visų kitų krūvom visad ūkinėse prekėse. Plokščia batarkė man buvo populiariausia, bo gal byvo pigi ir patogi laidams prijungt ar šiaip lemputę su guma užmest ir prūžikas Gerai

Ubags Specialiai tai plokščiai batarkei ir prožikai gi eidavo plokščiu korpusu, dūkdavom kiemuose žiemos vakarais su tokiais

Tie prūžikai mums vaikams būdavo populiariausi Taip turėjau nemažai jų. Bet, kadqngi pirkt neįdomu, reik pačiam konstruot, tai batarkė plokščia su lempute ant pliuso lipdavo Apkabinimas

Mes prie žaislinių mašinėlių prisabačindavome elektrinį varikliuką, gumytę nuo varikliuko ant rato ir lenktynes darydavome. O batareikų pilna parduotuvė būdavo. Imdavom tad dideles apvalias, sukišdavom į dviračio kameros galą kokias 4-5 ir laidus prijungdavom.

Aš tingiu parašyt, tai kitas parašo Gerai Cha cha iš pradžių apie plokščius prūžikus, po to mašinytė (geriausiai norma formulės su guminiais ratais) varikliukas už 50kap iš jaunojo techniko, pora metrų laidų, ant varikliuko ratą užmauni, viską su guma pritvirtini ir batarkė džoistikas Valio

Cha cha Labas

tokiu visokiu balvankiu ziurineju, biskiu vaikyste atgamint.ebay.com/itm/Vintage-USSR-Volga-Gaz-24-TAXI-Model-Sca le-1- 43-RARE-BLUE/163672957633kazkada prie akro senienu turguj buvau rades… 30ievra. galvojau gal durnas diedokas, o pasirodo cia labai dobza kaina. Taip

Va prisiminimui į tema eglutės žaisliukai kokie buvosenienosispalepes.weebly.com/uploads/1/6/4/0/16402786/img-2888_ orig.jpg