kaledinis briedis


kaledinis briedis

ruosiuosi kaledoms Mirkt Cia maximinis briedis tapo kalediniu Cha cha

aga, ir as norejau sakyt, kad Maximoj tokius “nuogus” maciau Juokiasi O is ko megztuka pagaminai? Tūsas

nupiesiau gi Laimingas

o aš neužmačiau dar tokių, reikia bėgt greit ieškot Apakęs

nice Taipas tai kiaulaiciu prisipirkau Cha cha

o kiek toki kainuoja? Paplepėkim

siaip tai as akropoly pirkau. Toksai 10lt, o mazesni po 5lt. Mediniai jie, galima ir dekupazint ar tiesiog koki ruba pasiut, numegzt ar kitaip dekoruot prisitaikant prie interjero. O ir dovana gera. Tikra reklamere Cha chaO is kitos puses nupiesiau briede Drovus[biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1390314-=(1058501266](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1390314-=(1058501266)

Geras, ciotkas koks Cha cha

tutte super Gerai

o aš pati pasidariau Juokiasi Juokiasi

man irgi buvo pagunda pirkt… bet kicas, pagalvojau. O y galva visai neshove, kad galiu jy savaip pakeist Cha cha gera minty pateikei, tutte Labas

Dekui visoms Gėlė

chi chi, aš irgi jau briedžių turiu, net tris: briedį tėtį, briedę mama ir mažiuką briedžiuką Flirtastik dabar reikia sulaukt ūpo, kad juo padekoruočiau… tai ppat manęs laukia krežiukas bumbulų, kuriuos reikia apnert, o to laiko kaip nėr, taip nėr. Drovus

maximka Geraimes su vaikais iš maximos žurnalo persipiešim ir visookių spalvotų pasidarysim Nekaltasten dar angeliukai man patinka.

tie briedziai maximoj tokie… Ne bet sitaip tai jau tikrai geriau Taip Gerai