Kaledines dovanos

Kaledines dovanos

O as siandien gava indeli trintu uogu. Cia tai tikra kaledine dovana

alyva rašė:

padovanojo man fotika su besismaukanciu (atsiprasau uz issireiskima, bet nezinau kaip pavadinti kitaip) objektyvu, ar kaip ten ================================
kaip pirstu akin, man ziauriai reikia nupirkt fotika dovanai, kaip daba suzinot kur tas tavo simpatija toki gavo ???

geriausias sposas…vakar atejo vienas toks vyriokas, mano sena simpatija Cha cha, padovanojo man fotika su besismaukanciu (atsiprasau uz issireiskima, bet nezinau kaip pavadinti kitaip) objektyvu, ar kaip ten ji…buvau nustebusi, net labai…padekojau, pabuciavau i zanduka…alia keisciausia kas, kad neaplanke toks jausmas, kaip tu man as tau…as ji dar karteli pries Kaledas pabuciuosiu, pasveikinsiu i psio, gal busiu karova, bet tingiu sau sukti galva, o ir senberniams nelabai itiksi Cha chaCha chaCha cha

Man tai nepatinka, kai dovanos ipareigoja kita zmogu. Pavyzdziui, mano merginos turi pora draugiu, kurios per gimtadieni padovanojo brangesnes dovanas nei mes, tevai, nuperkam savo vaikams. Tada as jauciuosi slyksciai ipareigota…
O Kaledines dovanas renku labai atidziai, ilgai ir tikrai su meile. Dar pati padarau kokia smulkmenele… Ir stengiuosi savo dovanomis nieko neipareigoti. Aisku, yra kategorija zmoniu, kuriuos net kramtomos gumos pakelis ipareigotu…

Siaip siemet dar negavau Kalediniu dovanu. Tik vieno web’o priziuretojai apdovanojo uz aktyvuma. Labai saunios dovanos ir labai netiketos…

Fuj, visom tom dovanelem. Pas mus darbe is pat ryto dovaneles "cirkuliuoja" po ofisa. As kazkaip neteikiu daug reiksmes tokiem dalykam. Perku dovanas tik seimos nariams ir seniausiems draugams. As nelabai vertinu daiktus, o ypac tokius, kuriu man visai nereikia… Zinoma, taip isreiskiamas demesys, bet man butu daug maloniau jei prieitu ir paprasciausiai nuosirdziai pasveikintu…O dabar jau gavau 4 dovanas, o pati niekam nieko neturiu, apart saldainiu…kazkaip kiauliskai pasijauciau. Tada ir gaunasi tas keitimasis dovanomis tik is mandagumo, o ne is tikro jausmo… et…
Buna, kad kartais siaip vaikstineji po miesta pamatai koki miela dalykeli, kuris tau primena vina ar kita zmogu, nuperki ir padovanoji jam siaip…be jokios ypatingos progos. Paprasciausiai ta zmogu myli ir vertini.

šiemet pirkau šias dovanėle - kavinukas (~40Lt), stiklinis indelis(saldaininė), žvakidės (du komplektai), vaikams - knygos, knygutės, spalvotų indų rinkinys, vaikiški žiūronai; vitaminai (abiems tėvams), kojinės, pirštinės, albumas, žvejybinis valas, arbata, mažas minkštas kalėdinis nykštukas žaisliukas, saldainiai… gal jau gana? Šypsena

o pati jau gavau - vazonėlyje kalėdinę gėlytę (kur viršuje raudoni lapai), arbatos indelį su arbata Šypsena
… negavau ausinukų, apie kuriuos buvau Seneliui pasakiusi… negavau rutuliukų… kuriuos pats Senelis žadėjo, bet tikriausiai dar mažesnius vaikus lanko Šypsena

Turiu as ta knyga. isigijau, kai pirmoji dukra buvo paaugusi, tai nieko ypac vertingo neradau. Bet drauges, kurios is manes skolinosi laukdamos pirmuju vaikuciu ir juos augindamos, labai dziaugesi…

Tempra rašė:

Mano žmona sakė prašys Kalėdų senelio(tai yra manęs) knygos kaip auginti vaiką nuo pat gimimo(ten tokia stora knyga,rašo apie moterį ir kūdikį pieš pat gimdymą ir po jo ir t. t.,ten tipo instrukcijakainuoja apie 36 lt.)
Taigi ką manot brangios moterys,ar verta dovanot ar paieškot ko nors kito?

Echo, pridėk prie vitaminų, kokią grandinėlę ar kolje. Bent jau aš susilydyčiau.
Vyro neturiu taip kad šiuo klausimu galvos sukti nereikia Cha cha
Ką tėtei nupirkti dar nesugalvojau, nes visi į galvą atėję variantai turi triženkę piniginę išraišką…
O broliukas užsiprašė nei šiaip nei taip - megztų vilnonių kojinių. Kadangi megzti nemoku, teks į turgelį važiuoti. Ir dar aš jam asiliuką pliušinį nupirksiu, bo jis man pernai karvę dovanojo. Reikia gi atsikeršyti Cha cha

Mes tai kaledine dovana perkam dviese - musu namams. O vienas kitam dovanas dovanojam per gimtadienius ir Valentadieni. Ir dazhniausiai praktishkas - tai, ko seniai norejome, bet patys sau nesiryzhtam nupirkti.
Nesame perteke, todel nesunku dovana ishrinkti. Bet tai tai tik mano nuomone. Draugas mano kitaip - nes nezhino ka dovanoti gimtadieniu, o jau poryt…
Moteriai turetu patikti koks nors papuoshalas, gal dezhute papuoshalams, jei neturi. Knyga apie tai kuo ji domisi, kvepalai, megiamu saldainiu dezhute. Jei labai jau atsidavusi namu sheimininke, galima ir ukishka daikta dovanoti. O gal bilietai i teatra, ar kina? Vakaras restorane? Daili suknele (aishku tektu kartu eiti pirkti). Grazhi rankine?

As tais tiaciui symet uzfundysiu labais grazius marskinius prie kostiumo ar svarko… bo slipsa dovanojau, plius kita esu parvezus lauktuviu, sagtele slipsui irgi dovanojau, 365 kojiniu poras irgi jau dovanojau…

Mazu pravers sis patarimas…

Nuska rašė:

Echo, pridėk prie vitaminų, kokią grandinėlę ar kolje. Bent jau aš susilydyčiau.
Vyro neturiu taip kad šiuo klausimu galvos sukti nereikia Cha cha
Ką tėtei nupirkti dar nesugalvojau, nes visi į galvą atėję variantai turi triženkę piniginę išraišką…
O broliukas užsiprašė nei šiaip nei taip - megztų vilnonių kojinių. Kadangi megzti nemoku, teks į turgelį važiuoti. Ir dar aš jam asiliuką pliušinį nupirksiu, bo jis man pernai karvę dovanojo. Reikia gi atsikeršyti Cha cha

Smagu silkinius naktinukus ar apatini gera trikotaza.Apie kokia suma kalba eina,kas uz kiek perka gyvenimo draugui?

Man patiktu bilietai i teatra ir kad vyras susitartu su kuo nors (aukle, mama ar kokia draugu seima) del vaiku prieziuros…

Siemet vyrui nupirkau labai pratiska ir pigia dovana. NEt geda prisipazinti…

Fainulka! Šypsena)) Visiem rekomenduoju įsigyt šį albumą! Tikrai nepasigailėsit Mirkt

Veee slykstus dieduliz Veee

Gliazus visaaaj Šypsena

ir grazej atrodo Taip

Gerai

em…